Zamknij

Wyciekł niepublikowany utwór Adele. Wokalistka uderza w nim w byłego partnera?

06.07.2022 12:00

Adele uderza w swojego byłego partnera w jednym z kawałków? Do sieci wyciekł niepublikowany utwór wokalistki, w którym odnosi się do swojego prywatnego życia.

Adele
fot. Rex Features/East News

Adele jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Artystka słynie z klimatycznych i bardzo osobistych treści przekazywanych swoją muzyką. To jej autentyczność i wyczuwalne przywiązanie do wyśpiewanych historii w połączeniu z pięknym głosem stanowią podstawy osiągniętego sukcesu.

Adele. Niepublikowany utwór wokalistki wyciekł do sieci

Na swój ostatni album piosenkarka kazała czekać fanom aż sześć lat. Płyta z miejsca stała się hitem i liderem sprzedaży. W nowych utworach Adele możemy zapoznać się z historią jej rozwodu, macierzyństwa oraz nowej miłości.

Na płycie "30" słyszymy 12 utworów, które w dużej mierze skupiają się na końcu związku piosenkarki z Simonem Koneckim, ojcem jej dziecka. Jednak jak się okazuje, artystka nagrała więcej materiału, który nie ukazał się na albumie.

Adele uderza w niepublikowanym utworze w byłego partnera?

Jak podaje Wirtualna Polska, jeden z kawałków wyciekł do sieci. Okazał się znacznie mocniejszy pod względem treści i nieco mniej stonowany muzycznie niż reszta utworów na płycie. 

Adele cytowana przez portal śpiewa w piosence "But I Want To" o trudnej relacji kobiety i mężczyzny:

Tak naprawdę nie chciałam być twoją kochanką, byłam po prostu znudzona, a ty byłeś pierwszy, który stanął na mojej drodze. To przy tobie musiałam nauczyć się uciekać, musiałam nauczyć się, jak od kogoś odejść.

Fani artystki zadają sobie pytanie, czy treść utworu podobnie jak znaczna część tekstów na płycie "30" odnosi się do jej relacji z byłym partnerem. Adele nie skomentowała spekulacji.

loader

RadioZET.pl/Daily Mail/Wirtualna Polska