Zamknij

Wolska zachwyciła w Opolu. Kim jest autorka utworu "Dziewczyna z sąsiedztwa"? [WIDEO]

22.06.2022 14:24
Wolska
fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Wolska była jedną z uczestniczek tegorocznego festiwalu w Opolu. Wystąpiła podczas koncertu „Scena Alternatywna”, gdzie zachwyciła widzów swoimi utworami. Kim jest Wolska? Jej najnowszy singiel „Dziewczyna z sąsiedztwa” znajduje się w propozycjach do „Plus/minus listy Radia ZET”.

Wolska podbije polską scenę muzyczną? Młoda wokalistka ma już na swoim koncie kilka singli, a najnowszy „Dziewczyna z sąsiedztwa” znajduje się w propozycjach do „Plus/minus listy Radia ZET”. Kim jest Wolska, która wystąpiła w trakcie tegorocznego festiwalu w Opolu?

Głosuj na "Plus/Minus Liście Radia ZET"

Wolska zachwyciła na festiwalu w Opolu. Kim jest młoda wokalistka?

Wolska była jedną z uczestniczek poniedziałkowego koncertu „Scena Alternatywna”, który odbył się w ostatni dzień tegorocznego festiwalu w Opolu. Na scenie wystąpili także m.in. Kiwi, P. Unity czy String Connection.

Wokalistka wykonała w Opolu trzy utwory, w tym piosenkę „Mięta”, która może pochwalić się już ponad milionem odtworzeń w serwisie Spotify. Wolska zbiera niezwykle pozytywne komentarze na temat swojego występu.

„Masz niesamowity głos”, „To było coś pięknego”, „Gratulacje za występ, kawał fajnej kariery przed Tobą”, „Potencjał jest na wielkie rzeczy. Dobrze trafiłem, że Cię tu usłyszałem”, „Świetny występ w Opolu” – piszą internauci na Instagramie.

Patrycja Wolska zadebiutowała w 2021 roku utworem „Telefon”. Młoda piosenkarka nie tylko śpiewa, ale także komponuje i pisze teksty. Gra na skrzypcach, pianinie i ukulele. Może pochwalić się już sporym muzycznym doświadczeniem. Zaledwie w wieku 3 lat rozpoczęła zajęcia teatralno-muzyczne, a kilka lat później zaczęła naukę gry na skrzypcach. Jako 8-latka napisała swoje pierwsze kompozycje. Występowała na wielu międzynarodowych konkursach w Europie. Obecnie może pochwalić się już ponad 200 napisanymi utworami.

Na koncie ma już kilka singli, m.in. „Kaput!”, „Dobranocka”, „Dziewczyna z sąsiedztwa” i wspomniane już „Mięta” oraz „Telefon”. Współpracowała już m.in. z Piotrkiem Lewandowskim i Mikołajem Trybulcem, współautorem chociażby eurowizyjnej piosenki Krystiana Ochmana „River”. Debiutancka płyta Wolskiej ma ukazać się w listopadzie tego roku.

 Mimo nieidealnej pogody, widząc Wasze piękne uśmiechy (szczególnie te, które śpiewały razem ze mną aaa!) to był miód na moje serduszko, aż totalnie cały stres wyparował!!! Dziękuję Wam przeogromnie za ten wieczór! Nie zapomnę go nigdy! – napisała Wolska po swoim występie w Opolu.

RadioZET.pl/mat.prasowe