Zamknij

Wokalista Coldplay poważnie chory. Zespół odwołał koncerty

05.10.2022 15:43

Chris Martin, wokalista grupy Coldplay zachorował. Problemy ze zdrowiem artysty są na tyle poważne, że zespół odwołał swoje koncerty.

Chris Martin
fot. AP/Associated Press/East News

Coldplay nie zagra najbliższych koncertów w Brazylii. Wokalista formacji Chris Martin otrzymał surowy zakaz występów na żywo ze względu na poważną chorobę, której niedawno się nabawił.

Wokalista Coldplay poważnie chory. Zespół odwołał koncerty

Fani Coldplay z Brazylii będą musieli czekać na swoich ulubieńców przynajmniej do 2023 roku. Zespół w trakcie swojej południowoamerykańskiej trasy koncertowej promującej ich dziewiąty album "Music of the Spheres" odwołał koncerty na najbliższe 3 tygodnie. Ostatni występ Martina i jego zespołu odbył się 24 września w Chile.

11 października miał odbyć się pierwszy koncert zespołu w Brazylii. Niestety do imprezy nie dojdzie. Jak obwieszczono w mediach społecznościowych, Chris Martin zachorował.

Z głębokim żalem musimy odłożyć w czasie nasze koncerty w Rio de Janeiro i Sao Paulo. Nie zagramy ich wcześniej niż w 2023 roku.

Chris Martin ma poważną infekcję. Nie może występować przez najbliższe tygodnie

Muzycy zaznaczyli, że trudna decyzja była podyktowana zaleceniami lekarzy.

Z powodu poważnej infekcji płuc Chris otrzymał ścisłe zalecenia od lekarza. Ma odpoczywać przez najbliższe trzy tygodnie.

Artyści zapewnili fanów, że pracują nad tym, aby jak najszybciej poinformować swoich słuchaczy o nowych datach koncertów.

loader

RadioZET.pl/NME