Zamknij

Wiktor Dyduła w zaskakującym singlu „Złości miłości”. „W końcu robię to, co kocham” [WIDEO]

22.06.2022 12:49

Wiktor Dyduła zaprezentował nowy singiel „Złości miłości”, który różni się brzmieniem od poprzednich utworów finalisty „The Voice of Poland”. Premiera piosenki zbiegła się w czasie z urodzinami wokalisty. „Cieszę się, że w końcu robię to, co kocham” – napisał szczęśliwy 25-latek.

Wiktor Dyduła
fot. mat. prasowe

Wiktor Dyduła to idealny przykład uczestnika talent-show, który mimo że ostatecznie nie wygrał programu, świetnie radzi sobie w branży muzycznej. Finalista 12. edycji „The Voice of Poland” może pochwalić się już dwoma hitami „Dobrze wiesz, że tęsknię” i „Koło fortuny”.

Pora na kolejny singiel Wiktora Dyduły. Utwór „Złości miłości” zaskoczy wielu słuchaczy brzmieniem.

Wiktor Dyduła i nowy singiel „Złości miłości”

„Złości miłości” Wiktora Dyduły to bardzo osobisty utwór o złożoności relacji, skomplikowanych uczuciach zakochanych i pokonywaniu trudności w związku.

Jak zdradził muzyk, kawałek powstał jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Nowy singiel wokalisty, tekściarza i kompozytora zaskakuje bardziej alternatywnym brzmieniem - jest utrzymany w indie rockowym klimacie. Piosenkę promuje oficjalny teledysk, w którym Dyduła wciela się w „Złość” dzielącą parę.

Premiera „Złości miłości” zbiegła się w czasie z 25. urodzinami wokalisty, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Wiktor Dyduła opublikował emocjonalny wpis.

Ahhh jak pięknie jest Wam pisać o nowym singlu w dniu swoich 25. urodzin! ĆWIEEEERĆ wieku… nostalgia mnie łapie i myślę o tym, że w sumie takie dwa jeszcze w życiu zostaną. Tak na oko wiadomo… No ale póki co cieszę się, że w końcu robię to, co kocham i dostaję tyle pięknych życzeń i wsparcia, że nie ma innego wyjścia jak tylko stadiony świata… – napisał Wiktor.

RadioZET.pl/mat.prasowe