Zamknij

Wiesław Ochman o dalszych planach swojego wnuka. Wyjaśnił, co wyróżnia Krystiana na scenie

02.06.2022 07:07

Wiesław Ochman udzielił wywiadu na temat swojego wnuka. Opowiedział o jego planach na najbliższą przyszłość i wyjaśnił, co wyróżnia go na scenie.

Krystian Ochman
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Krystian Ochman dał się poznać słuchaczom w programie "The Voice of Poland". Artysta zwyciężył 11. edycję programu, co otworzyło mu dalsze możliwości rozwoju kariery. W 2022 roku reprezentował Polskę w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 12. miejsce.

Dziadek Krystiana Ochmana w wywiadzie opowiedział o wnuku

Jego karierę śledzi między innymi dziadek wokalisty, Wiesław Ochman. Mężczyzna sam od lat zajmuje się muzyką i jest śpiewakiem operowym, a także inspiracją dla młodego piosenkarza. Artysta udzielił wywiadu dla lokalnego portalu bytomski.pl, gdzie opowiedział nieco o sukcesie swojego wnuka.

Dziadek Krystiana podkreślił w rozmowie z portalem, że tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji wyróżnia się na tle dzisiejszych wykonawców. Zauważył, że nie ulega modzie i doskonale wie, co chce przekazać na scenie.

Jest zawsze dobrze przygotowany i bez udziału dodatkowych elementów potrafi zainteresować publiczność. Nie korzysta z drugiego planu tanecznego, jak to jest obecnie w modzie, ale stara się swoim występem z czteroosobową kapelą zademonstrować możliwość współistnienia klasycznej wokalistyki z popem.

Wesław Ochman o Krystianie: "To duże osiągnięcie"

Wiesław Ochman zauważa także, że jego wnuk ma zaledwie 22 lata. Zdaniem śpiewaka występ na Eurowizji w tak młodym wieku to nie tylko wielkie wyzwanie, ale też osiągnięcie.

Krystian zdobył wiele doświadczenia, udzielił niezliczonej ilości wywiadów, poznał wiele nowych ludzi, a świat poznał jego. To bardzo duże osiągniecie, jak ma się 22 lata.

Portal zapytał dziadka Krystiana o plany jego wnuczka na przyszłość. Wiesław Ochman zdradził, co bardziej interesuje jego wnuka - pop czy śpiewanie w bardziej klasycznym stylu.

Obiektywnie patrząc na zainteresowanie jego osobą i na wypełnione publicznością sale koncertowe myślę, że obecnie jego droga artystyczna wiedzie przez estrady, nagrania płytowe utworów, które sam lub wspólnie komponuje. Na razie klasyka pozostaje w sferze jego marzeń i miłości, a co będzie dalej? Zobaczymy i usłyszymy.
loader

RadioZET.pl/bytomski.pl