Zamknij

Wielkie pieniądze za „Miłość w Zakopanem”. Tyle zarobił na swoim hicie Sławomir!

Redakcja
24.01.2018 10:46

Sławomir to bez wątpienia król polskiego internetu. Jego teledyski cieszą się wielkim zainteresowaniem i osiągają ogromne liczby wyświetleń. Popularność klipu do „Miłości w Zakopanem” przyniosła artyście niemałe zyski.

Wielkie pieniądze za „Miłość w Zakopanem”. Tyle zarobił na swoim hicie Sławomir!
fot. Piotr Matusewicz / East News

 

Klip do przeboju „Miłość w Zakopanem” był najpopularniejszym i najchętniej oglądanym przez Polaków materiałem w serwisie YouTube w całym 2017 roku. Dziś teledysk ma już niemal 100 milionów wyświetleń i nadal cieszy się sporym zainteresowaniem. Liczba odsłon cały czas rośnie.

Jak podaje „Super Express”, popularność wideoklipu pozwoliła zarobić Sławomirowi Zapale nawet 2 miliony złotych. Wszystko dzięki reklamom prezentowanym przed każdym wyświetleniem nagrania na YouTube.

Zyski polskiego artysty są na pewno jeszcze większe. Sławomir gra bowiem bardzo dużo koncertów — w samym lutym będzie ich aż trzynaście. Wiele z nich zostało już wyprzedanych.

Sławomir pojedzie na Eurowizję?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat polskich kandydatów. Wśród nich przewija się także nazwisko autora „Miłości w Zakopanem” i twórcy rock polo. W rozmowie z WP Gwiazdy król polskiego internetu skomentował swój ewentualny udział w słynnej imprezie.

RadioZET.pl/se.pl/PK