Zamknij

Znany raper zamordowany. 28-latek został zastrzelony podczas jazdy samochodem

18.01.2022 11:31
Wavy Navy Pooh
fot. Instagram screen / Wavy Navy Pooh

Wavy Navy Pooh nie żyje. 28-letni amerykański raper został zastrzelony w trakcie jazdy samochodem na terenie Miami. W momencie zabójstwa w samochodzie znajdowała się kobieta i dwoje małych chłopców.

Raper Wavy Navy Pooh nie żyje. Amerykański artysta został zastrzelony, kiedy przebywał w swoim samochodzie. Do strzelaniny doszło w piątek na jednej z ulic w Miami. Raper miał 28 lat.

Wavy Navy Pooh nie żyje. 28-letni raper zastrzelony w trakcie jazdy samochodem

Śmierć pochodzącego z Miami rapera potwierdziła jego wytwórnia muzyczna Quality Control Music.

Jak informują amerykańskie media, w miniony piątek Wavy Navy Pooh jechał samochodem w okolicach zoo w Miami. W pewnym momencie raper zatrzymał się na jednej z ulic, a z boku podjechało szare auto, z którego padły strzały. 28-latek zginął na miejscu. Policja szuka zabójcy.

"People" ujawnił, że w momencie tragedii na tylnym siedzeniu samochodu rapera znajdowała się kobieta oraz dwójka dzieci w wieku 1 i 5 lat. Pasażerom nic się nie stało. Jak dodaje magazyn, do strzelaniny doszło w dniu urodzin młodszego chłopca.

Okazuje się, że Wavy Navy Pooh został postrzelony także w maju 2020 roku, kiedy kierowca samochodu oddał strzały w kierunku budynku, w którym znajdował się artysta i inni ludzie.

Raper Wavy Navy Pooh zasłynął przede wszystkim z utworu "M.I.A.M.I. (Murder Is A Major Issue)". W listopadzie wydał swój ostatni teledysk do piosenki "Who Want Smoke?".

John Lennon Selena Andrzej Zaucha
10 Zobacz galerię
fot. AFP/East News, Polaris/East News, Youtube screen (Andrzej Zaucha)

RadioZET.pl/people.com