Zamknij

WOŚP 2022 licytacje. Co nowego na aukcjach? Gitara, zaproszenie na koncert, spotkania z gwiazdami

Joanna Chojnacka
12.01.2022 16:34
Jurek Owsiak WOŚP 2022
fot. Mateusz Grochocki/East News

WOŚP już gra. Na Allegro pojawiły się już liczne aukcje, które wesprą Fundację. Na fanów muzyki czekają prawdziwe perełki. Sprawdź, co można wylicytować! 

WOŚP 2022. Kiedy odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jaki jest cel zbiórki WOŚP w 2022? Co można wylicytować na aukcjach WOŚP? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

WOŚP 2022. Kiedy odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

WOŚP 2022 będzie wyjątkowy. W tym roku mija równe 30 lat od pierwszej zbiórki Jurka Owsiaka, która z czasem stała się jedną z największych akcji charytatywnych w Europie. Tegoroczny cel zbiórki to wsparcie dla okulistyki dziecięcej.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Hasłem tegorocznej zbiórki jest "Przejrzyj na oczy" nawiązujący do celu, który obrała ekipa Owsiaka.

WOŚP 2022; licytacje. Co można kupić? [AUKCJE]

Wspierać WOŚP można na wiele różnych sposobów. Oprócz wrzucania pieniędzy do kolorowych puszek można również zasilać eSkarbonki, które będą idealne szczególnie dla tych, którzy 30 stycznia będą chcieli dla bezpieczeństwa zostać w domach. Ponadto jednym z partnerów akcji jest Allegro. Na platformie można znaleźć dziesiątki aukcji, z których dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę.

Zobacz także: Jurek Owsiak w Radiu ZET o 30. finale WOŚP [WIDEO]

Przedmioty i ich ceny są naprawdę różne. Wśród ciekawych propozycji znalazło się też wiele perełek, które zadowolą fanów muzyki. Na licytacji WOŚP można kupić gitarę z podpisami, a nawet możliwość spotkania z ulubionymi gwiazdami. Poniżej znajdziecie listę ciekawych aukcji muzycznych, które warto sprawdzić. Obok przedmiotów podajemy ich aktualne wartości. Ze względu na dynamiczność licytacji, mogą się one wkrótce zmienić.

  • Zaproszenie na koncert i backstage od Nergala - 1525 zł - LINK DO AUKCJI
Allegro/Licytacje WOŚP
fot.

Allegro/Licytacje WOŚP

  • Obraz z Jimem Morrisonem i flagą USA - 610 zł - LINK DO AUKCJI
  • Przenośny gramofon z autografami artystów - 1751,66 zł - LINK DO AUKCJI
  • Złoty bilet na koncert Viki Gabor we Włocławku - 325 zł - LINK DO AUKCJI
Allegro/Licytacje WOŚP
fot.

Allegro/Licytacje WOŚP

Allegro/Licytacje WOŚP
fot.

Allegro/Licytacje WOŚP

  • Płyta czarny krążek Maanam z autografem - 1055 zł - LINK DO AUKCJI
  • Irenka CD z AUTOGRAFEM-Sanah (Deluxe 2CD Edition) - 800 zł - LINK DO AUKCJI
Niech to usłyszą
Niech to usłyszą