Zamknij

W domu znanego rapera doszło do strzelaniny. Jedna osoba została ranna

Joanna Chojnacka
19.04.2022 09:07

Na terenie posiadłości rapera o pseudonimie DaBaby doszło do strzelaniny. Jedna osoba została ranna. Policja wszczęła śledztwo w sprawie.

DaBaby
fot. Cover Images/East News

DaBaby to tak naprawdę Jonathan Lyndale Kirk, znany raper z Północnej Karoliny. Artysta zyskał popularność w 2019 roku, kiedy wydał debiutancki album "Baby on Baby". Krążek zadebiutował na siódmym miejscu Billboard 200, kolejny materiał rapera był już numerem jeden listy.

Strzelanina w domu rapera DaBaby. Jedna osoba została ranna

Jak podaje policja Troutman, na terenie domu rapera doszło do strzelaniny. Funkcjonariusze znaleźli na boisku piłkarskim przed domem twórcy ranną osobę.

Ustalono, że w trakcie oddania strzałów, DaBaby był w domu. Tożsamość ofiary strzelaniny nie została ujawniona. Człowiek przebywa w szpitalu Charlotte, a jego obrażenia nie stanowią zagrożenia dla życia.

Strzelanina w domu znanego rapera. Policja prowadzi śledztwo

Portal wsoctv.com dotarł do informacji od dyspozytora, który w dniu strzelaniny odebrał połączenie dotyczące opisywanego zajścia. Człowiek miał zadzwonić pod 911 i powiedzieć, że "postrzelił kogoś w nogę".

Władze nie potwierdziły, kto wykonał telefon. Dyspozytor zaznaczył, że był to mężczyzna, który deklarował, iż ktoś próbował wejść na teren jego posiadłości.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Dave Faherty z Channel 9 ustalił, że postrzelona osoba nie była gościem rapera ani nawet mieszkańcem okolicy. Policja uważa, że człowiek ten wspiął się na ogrodzenie tylko po to, aby dostać się na posesję artysty.

loader

RadioZET.pl/wsoctv.com