Zamknij

Urodziny Jennifer Lopez. Nie uwierzysz, ile lat dziś kończy!

Redakcja
24.07.2017 10:46
Urodziny Jennifer Lopez. Nie uwierzysz, ile lat dziś kończy!
fot. Youtube (JenniferLopezVEVO)

Amerykańska wokalistka, aktorka i tancerka jest jak wino. Aż trudno uwierzyć, że dziś kończy 48 lat. Artystka przyszła na świat w 1969 roku w nowojorskiej dzielnicy Bronx.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszą popkulturę bez Jennifer Lopez. Od wielu lat artystka udowadnia, że w branży muzycznej wiek nie gra roli. Mimo niemal 50 lat, piosenkarka z Nowego Jorku prezentuje się fenomenalnie w teledyskach i na koncertowych scenach.

Niedawno swoją premierę miał najnowszy klip Lopez do utworu „Ni Tú Ni Yo”, który zapowiada jej kolejny studyjny album. Wydawnictwo będzie w całości nagrane po hiszpańsku.

Nowy krążek artystki pojawi się w sklepach najprawdopodobniej jesienią tego roku. Będzie to pierwsze wydawnictwo od czasów „Como Ama una Mujer” z 2007 roku, który zostanie nagrany w całości w języku hiszpańskim. Nad brzmieniem dzieła Lopez współpracuje m.in. ze swoim byłym mężem Markiem Anthonym. To nie pierwsza ich muzyczna współpraca. Artysta stworzył chociażby hitowe „Qué Hiciste”.

Kariera pełna sukcesów

48-letnia Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych amerykańskich artystek. Mimo wieloletniej już kariery, piosenkarka nadal jest niezwykle popularna. Przez wielu uważana jest za popkulturową ikonę z licznymi przebojami na koncie. Wydawała osiem studyjnych albumów i ponad sześćdziesiąt singli. Słuchacze Radia ZET znają ją chociażby z takich hitów jak „If You Had My Love”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „On the Floor” czy „Ain’t Your Mama”.

Na najnowszy singiel „Ni Tú Ni Yo” można głosować na naszej liście przebojów.

RadioZET.pl/PK