Zamknij

Uczestnik "The Voice of Poland" zirytował widzów: "To poniżające dla innych", "arogancki"

27.09.2022 15:00

"The Voice of Poland" budzi wiele emocji. Widzowie coraz częściej ostro krytykują decyzje trenerów. Tym razem wściekła ich postawa jednego z uczestników.

The Voice of Poland
fot. The Voice of Poland/Screen/YouTube

"The Voice of Poland" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Oglądający niemal tak samo chętnie śledzą losy uczestników programu, co je komentują. Coraz częściej we wpisach w sieci widać wzburzenie decyzjami trenerów trwającej edycji programu.

The Voice of Poland. Widzowie znowu oburzeni

Tym razem kontrowersje wzbudziło nie tylko jury Voice'a, ale też jego uczestnik. Wiktor Andrysiak awansował do etapu bitew. Po występie sieć zalała fala komentarzy widzów, którzy są poirytowani postawą wokalisty.

Wiktor Andrysiak wcześniej brał udział w programie "The Voice Kids". Wówczas żaden z członków jury nie odwrócił czerwonego fotela. Młody wokalista powrócił po czterech latach do "dorosłej" odsłony Voice'a i wykonał piosenkę Dawida Kwiatkowskiego "Idziesz ze mną".

Wiktor Andrysiak zirytował widzów "The Voice of Poland"

Wokal Andrysiaka spodobał się jedynie Lanberry, która, choć odwróciła fotel, zaznaczyła, że przed chłopakiem ogrom pracy, ponieważ w występie nie brakowało niedociągnięć. Zwróciła się do Wiktora słowami:

Łączy nas jedna ważna rzecz. W "The Voice Kids" nikt nie odwrócił się przy tobie, a u mnie 10 lat temu nikt nie odwrócił się w "The Voice of Poland".

Trenerka wraz ze swoim nowym nabytkiem zaśpiewali razem dla publiczności wielki hit Johna Lennona "Imagine". To właśnie ten utwór Lanberry wykonała, kiedy dekadę temu próbowała swoich sił w programie, w którym dziś jest jurorką.

Obecność 18-latka w "The Voice of Poland" nie spodobała się jednak widzom. Poza głosem oraz niedociągnięciami wokalnymi komentujący zwracali również uwagę na jego zachowanie.

loader

Pod nagraniem z Przesłuchań w Ciemno z występem Wiktora czytamy:

Idąc do tego programu, trzeba być pewnym swoich możliwości wokalnych. Ja nie raz przecieram oczy ze zdumienia na wybory i decyzje trenerów. To jest ten przypadek.

Słuchając tego, wolałbym być w barze na karaoke. Słabo wyszło. Lanberry jakaś pomyłka. Było wiele lepszych artystów, którzy nie dostali szansy. Poziom tego chłopaka jest bardzo niski.

Możliwe, że to ludzie z produkcji kazali mu gadać takie głupoty przed kamerami, ale wyszedł na strasznie aroganckiego.

Ale z charakteru to jakby miał 10 lat, serio chłopcze dorośnij, bo zachowujesz się jak dziecko.

Tragedia. To jest poniżające dla innych, którzy nie przeszli dalej, a byli dużo lepsi. Ale w tej edycji dużo takich niezrozumiałych decyzji.

Występ Wiktora można obejrzeć poniżej: