Zamknij

Twórca „Despacito” w nowej wersji przeboju DNCE. Tego trzeba posłuchać!

Redakcja
04.08.2017 10:47

Luis Fonsi to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Wszystko za sprawą ogromnego sukcesu hitu „Despacito”. Nic więc dziwnego, że Portorykańczyk jest zapraszany do współpracy z innymi gwiazdami muzyki. Możemy go teraz usłyszeć w nowej wersji przeboju „Kissing Strangers” DNCE i Nicki Minaj. Posłuchajcie!

Twórca „Despacito” w nowej wersji przeboju DNCE. Tego trzeba posłuchać!
fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

Utwór „Kissing Strangers” zapowiada kolejny album zespołu DNCE, znanego z wielkiego hitu "Cake By The Ocean". Głównym wokalistą grupy jest Joe Jonas. W pierwotnej wersji nowego singla pojawia się amerykańska raperka Nicki Minaj. Przypominamy, że przebój ten znajdziecie na naszej najnowszej składance „Muzyka Radia ZET na lato 2017”.

W sieci zadebiutował właśnie remiks z gościnnym udziałem Luisa Fonsiego, autora słynnego „Despacito”. Pojawiły się zwrotki w języku hiszpańskim, a nowa wersja zyskała sporo latynoskiego klimatu.

Czy remiks „Kissing Strangers” powtórzy sukces tegorocznego hitu lata? Posłuchajcie i sami oceńcie.

Hit Fonsiego i Yankee najbardziej streamowanym utworem w historii muzyki

Można już śmiało powiedzieć, że ten latynoski utwór jest jednym z największych przebojów ostatnich kilkunastu lat. Tak wielkim zainteresowaniem dawno nie cieszył się żaden inny hit. Ogromna popularność przyniosła właśnie „Despacito” kolejny wielki rekord - w ciągu jedynie sześciu miesięcy „Despacito” odtworzono ponad 4,6 mld razy we wszystkich serwisach streamingowych. To najlepszy wynik w historii. Więcej szczegółów tutaj.

Nowa wersja przeboju

Jesteście ciekawi, jak "Despacito" brzmi w wersji portugalskiej? Posłuchajcie tutaj latynoskiego hitu w nowej odsłonie. Pojawia się w niej pewien brazylijski artysta.

„Despacito” na wesoło. Najlepsze MEMY od internautów

RadioZET.pl/PK