Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Honorata Skarbek jako Mandaryna. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Redakcja
10.09.2018 12:01

Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystartowała. W pierwszym odcinku mogliśmy podziwiać m.in. Honoratę Skarbek w roli Mandaryny. Piosenkarka zaprezentowała występ z utworem „Ev'ry Night”. Przemiana Skarbek mocno przypadła do gustu internautom, którzy chwalą ją za wykonaną pracę.

Honorata Skarbek jako Mandaryna
fot. Youtube (Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Honorata Skarbek jako Mandaryna

Honorata Skarbek wcieliła się w Mandarynę w pierwszym odcinku nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artystka odtworzyła razem z tancerzami oficjalny teledysk do przeboju „Ev’ry Night”. Jej występ ze słynnym hitem Marty Wiśniewskiej zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach. 25-latka zajęła wysokie 2. miejsce.

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda dziś Mandaryna. Marta Wiśniewska ma 40 lat! [ZDJĘCIA]

Występ Honoraty Skarbek nie umknął uwadze także internautów, którzy chwalą ją za prezentację i ogromne podobieństwo do Mandaryny.

„Kurde, dobra była. Ciężko to parodiować, jak się umie śpiewać”, „Fenomenalnie odwzorowany teledysk i zdumiewające odtworzenie postaci”, „Jeden z moich ulubionych występów w TTBZ” — można przeczytać w komentarzach w serwisie YouTube.

Mandaryna wróciła. Nowa piosenka Marty Wiśniewskiej

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia Mandaryna zaprezentowała nową piosenkę „Not Perfect”. Do sieci trafił także oficjalny teledysk.

Mandaryna cieszyła się ogromną popularnością w pierwszej dekadzie XXI wieku. Jej hity „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” robiły furorę na listach przebojów, a debiutancka płyta „Mandaryna.com” pokryła się nawet złotem.

Później sława Marty Wiśniewskiej przeminęła. Postać Mandaryny powróciła niedawno dzięki mediom społecznościowym, gdzie przebój „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie — głównie przez to, że internauci zaczęli masowo powracać do pamiętnego i kontrowersyjnego występu artystki na sopockim festiwalu w 2005 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK