Zamknij

TikTokerka sparodiowała sanah. Fani przekonani, że słuchają swojej idolki: "Wyszło identycznie"

28.09.2021 12:13

sanah została sparodiowana przez jedną z TikTokerek. Dziewczyna ma tak podobny głos do znanej wokalistki, że fani nie byli w stanie odróżnić jej od oryginału.

sanah
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Sanah to aktualnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Artystka zachwyca swoich fanów dziewczęcym wdziękiem i delikatnością. Dziewczyna potrafi zgrabnie łączyć w tekstach archaiczne sformułowania z nowoczesnymi zwrotami. Kontrasty, kwiaty we włosach, świetny kontakt z fanami i zapadające w pamięć melodie przyniosły sanah ogromny sukces.

Sanah: TikTokerka sparodiowała wokalistkę. Fani nie usłyszeli różnicy

Nagrania z koncertów artystki szybko stają się hitami TikToka, a coraz więcej użytkowników próbuje nawiązywać do jej twórczości w swoich nagraniach. W sieci pojawiła się już między innymi rozmowa o pracę z sanah. Śpiewająca rekrutacja natychmiast zyskała popularność na platformie.

Tym razem użytkowniczka kryjąca się pod pseudonimem napenonienatasza postanowiła sparodiować Zuzannę Jurczak. Dziewczyna opublikowała na TikToku filmik, na którym w charakterystyczny dla sanah sposób chce zamówić kawę.

TikTokerka sparodiowała sanah. Głos nie do odróżnienia

TikTokerka idealnie uchwyciła zająknięcia sanah, jej specyficzny sposób budowania zdań oraz śmiech. Fani wokalistki w komentarzach przyznali, że sprawdzali, czy dźwięk na filmie nie jest podłożony, bo nie mogli uwierzyć, że głos nie należy do autorki "Królowej dram".

Nagranie napewnonienataszy ma już przeszło 1.3 miliona wyświetleń. Pod nagraniem roi się od komentarzy, w których fani sanah przyznają, że głos TikTokerki i sanah są nie do odróżnienia.

Kurde, głos 1:1, co jest.

Myślałam, że to sanah, dopóki nie weszłam w komentarze.

Idealnie to odwzorowałaś.

Aż sprawdziłem dźwięk, czy to podłożony.

Myślałam, że to dźwięk z jakiegoś występu sanah.

Idealnie to robisz.

Wyszło identycznie.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

loader