Zamknij

5 hitów Thirty Seconds To Mars, które na pewno usłyszysz w Łodzi!

Redakcja
17.04.2018 16:15

Polski koncert Thirty Seconds To Mars już 18 kwietnia. Zespół wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Amerykanie będą promować swój najnowszy album „America”. Dziś prezentujemy 5 znanych utworów grupy z Jaredem Leto na czele, które na pewno usłyszymy w Polsce.

Thirty Seconds to Mars
fot. mat. prasowe

5 hitów Thirty Seconds To Mars, które na pewno usłyszysz w Łodzi

"Closer to the Edge"

"Walk on Water"

"Kings and Queens"

"This Is War"

"The Kill (Bury Me)"

Koncert w Łodzi

Thirty Seconds to Mars przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej „The Monolith Tour”, która rozpoczęła się w marcu tego roku. Zespół odwiedzi m.in. Czechy, Niemcy, Rosję, Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone.

Bilety na koncert w Łodzi w cenach od 169 zł są dostępne na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik.

Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

Marcin Wojciechowski na koncercie Thirty Seconds To Mars

Na miejscu, czyli w łódzkiej Atlas Arenie, pojawi się także Marcin Wojciechowski, który będzie relacjonował koncert Thirty Seconds To Mars na antenie Radia ZET.

Na wydarzeniu będą również obecni słuchacze Radia ZET, którym udało się wygrać bilety w naszym konkursie. Część z nich weźmie udział w meet&greet i spotka się z zespołem.

15 milionów sprzedanych płyt i wielkie sukcesy koncertowe

Koncerty Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, cieszą się ogromną popularnością w wielu krajach. Zespół, którego początki sięgają 1998 roku, wyprzedaje od wielu lat areny i stadiony na całym świecie.

Muzycy mogą pochwalić się wyjątkowym rekordem Guinnessa — ich tournée „Into the Wild Tour” (2010-2011) to najdłuższa trasa koncertowa w historii. Formacja zagrała wtedy łącznie ponad 300 koncertów.

Thirty Seconds to Mars nagrali pięć studyjnych albumy, które sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy.

RadioZET.pl/PK