Zamknij

The Weeknd szokuje opuchniętą twarzą po botoksie. Tym teledyskiem atakuje Grammy? [WIDEO]

07.01.2021 14:56

The Weeknd zaprezentował nowy teledysk do singla „Save Your Tears”. Wideo zszokowało widzów, ponieważ wokalista pokazał się w nowym wizerunku. W klipie widzimy go ze zdeformowaną twarzą, która jest opuchnięta od botoksu. Zdaniem wielu fanów nowe wideo The Weeknda nawiązuje do jego konfliktu z Grammy.

The Weeknd
fot. mat. prasowe

The Weeknd ma za sobą świetny rok pełen sukcesów. Jego album „After Hours” zawojował listy przebojów, a utwory „Blinding Lights” i „In Your Eyes” stały się jednymi z największych hitów 2020 roku.

Artysta zaprezentował kolejny singiel „Save Your Tears”. Piosenka doczekała się właśnie oficjalnego teledysku, który wywołał niemałe poruszenie wśród fanów artysty. The Weeknd zaprezentował się w nim jako ofiara operacji plastycznych. Kanadyjczyk miał także nawiązać w klipie do głośnego konfliktu z Grammy.

Zobacz także: Grammy 2021 przełożone przez pandemię koronawirusa. Kiedy odbędzie się gala?

The Weeknd szokuje w nowym teledysku „Save Your Tears”. Ma twarz spuchniętą od botoksu

The Weeknd zaskoczył wszystkim nowym wizerunkiem w teledysku do nowego singla „Save Your Tears”. Zdeformowaną od nadmiaru botoksu twarz 30-latka można traktować jako największą antyreklamę operacji plastycznych, które nie zawsze się udają.

Co więcej, artysta kontynuuje historię rozpoczętą na początku ery albumu „After Hours”. W najnowszym klipie konsekwentnie nawiązuje do poprzednich teledysków.

The Weeknd atakuje Grammy w teledysku „Save Your Tears”?

Konflikt The Weeknda z Grammy to jedna z najgorętszych afer w branży muzycznej w 2020 roku. Zdaniem fanów i krytyków Kanadyjczyk był murowanym kandydatem do zgarnięcia statuetki Grammy 2021.

Zobacz także: Skandal po ogłoszeniu nominacji do Grammy 2021. The Weeknd mówi o korupcji

Niespodziewanie wokalista nie otrzymał żadnej nominacji. Decyzja amerykańskiej akademii zszokowała nie tylko słuchaczy, ale także samego The Weeknda, który oskarżył Grammy o korupcję.

Wielu fanów uważa, że w najnowszym teledysku do singla „Save Your Tears” pojawia się sporo nawiązań do konfliktu z Grammy. W wideoklipie 30-latek występuje przed publicznością w maskach, co może sugerować fałszywe zachowanie całej branży muzycznej. W pewnym momencie The Weeknd wchodzi na scenie ze złotą statuetką, która niektórym widzom natychmiast skojarzyła się ze słynnym trofeum Grammy. Po chwili muzyk rzuca nagrodą w tłum.

Zobacz także: Grammy 2021: NOMINACJE. Kto jest nominowany? LISTA ARTYSTÓW

loader