Zamknij
The Voice of Poland 13
  • Nowe studio The Voice of Poland (4)
  • Nowe studio The Voice of Poland (8)
  • Nowe studio The Voice of Poland (11)
  • 12 Zobacz
fot. mat. prasowe / Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 13” zbliża się wielkimi krokami. Kolejny sezon popularnego programu zaskoczy widzów rewolucyjnymi zmianami. Jak zdradziła Telewizja Polska, nagrania do 13. edycji „The Voice of Poland” będą realizowane w zupełnie nowym studiu, które ma być najnowocześniejszym w Polsce. Kiedy premiera pierwszego odcinka?

The Voice of Poland” powraca. Okazuje się, że zmiany w składzie jury, do którego dołączyła po raz pierwszy Lanberry, to nie jedyne nowości. Zaskoczeniem dla wielu widzów będzie na pewno nowe studio programu.

The Voice of Poland 13: zmiany w programie. Nagrania w zupełnie nowym studiu

The Voice of Poland 13” z zupełnie nową, zaawansowaną technologicznie scenografią. Najnowsze odcinku programu będą realizowane w najnowocześniejszym studiu w Polsce o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych.

Jak zapowiada produkcja programu, widzowie na pewno zauważą różnicę, a jednym z największych zaskoczeń będzie mniejsza odległość uczestników od jurorów. Zmieni się też wygląd sceny, która została obudowana ekranami LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Pojawi się również 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych, a występy uczestników 13. edycji „The Voice of Poland” śledzić będzie aż 14 kamer.

– Cieszę się, że po 12 edycjach udało się całkowicie odmienić studio „The Voice”. Nowym charakterystycznym elementem jest okrągła scena. Dzięki zaawansowanej technologii, którą obecnie dysponujemy, będziemy mogli zmieniać naszą scenę w zależności od etapu programu. Każdy z nich będzie różnił się od siebie i będzie wyjątkowy. Umożliwi to nam również jeszcze mocniejsze zróżnicowanie "The Voice of Poland" od "The Voice Senior" i "The Voice Kids" – mówi Rinke Rooyens z Rochstar, producent i reżyser programów z rodziny „The Voice”.

Warto dodać, że w nowych przestrzeniach realizowane będą także zdjęcia do „The Voice Senior 4” i „The Voice Kids 6”.

The Voice of Poland 13: kiedy premiera pierwszego odcinka?

Pierwszy odcinek „The Voice of Poland 13” zostanie wyemitowany w TVP2 już 3 września.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W roli trenerów zobaczymy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

RadioZET.pl/mat.prasowe