Zamknij

The Voice of Poland: Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale. Widzowie: "Ustawka jak nic"

04.12.2021 23:04

Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale "The Voice of Poland". Widzowie są zszokowani wynikami finału i szybką eliminacją jednego z głównych faworytów do zwycięstwa. Internet zalała fala negatywnych komentarzy.

Wiktor Dyduła Tomasz Kammel The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / TVP

Wyniki "The Voice of Poland 12" za nami. Zwyciężczynią programu została Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Widzowie nie kryją jednak oburzenia wynikami finału, a zwłaszcza 4. miejscem Wiktora Dyduły z teamu Tomsona i Barona. Zdaniem wielu internautów uczestnik zasłużył na więcej.

The Voice of Poland 12: Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale. Widzowie wściekli

Wiktor Dyduła był uznawany przez wielu widzów za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w "The Voice of Poland 12". Ostatecznie uczestnik zajął dopiero 4. miejsce w finale, co zszokowało internautów.

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Widzowie uważają, że Wiktor Dyduła zasłużył na lepsze miejsce, a nawet na wygraną w "The Voice of Poland 12".

"Odpadł człowiek, który powinien to wygrać", "Myślałam, że będzie w dwójce razem z Martą", "Ustawka jak nic", "Co tu się odwaliło?", "Tego, że odpadł jako pierwszy, nie da się racjonalnie wytłumaczyć", "Chyba żart?! On powinien wygrać", "Ta cała edycja jest tragiczna w wyborach", "Był najlepszy", "Kpina i raz jeszcze kpina", "Sami jurorzy byli w szoku", "Odpadł, ale zrobi największą karierę ze wszystkich" – piszą widzowie.

Marta Burdynowicz wygrała "The Voice of Poland 12"

Marta Burdynowicz wygrała „The Voice of Poland 12”. Za zajęcie 1. miejsca w finale uczestniczka otrzymała kontrakt płytowy z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych, a także tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

W finale „The Voice of Poland 12” Marta Burdynowicz zmierzyła się z pozostałymi finalistami: Bartoszem Madejem (2. miejsce), Rafałem Kozikiem (3. miejsce) i Wiktorem Dydułą (4. miejsce).

loader