Zamknij

The Voice of Poland 12: szokujące zachowanie jurora. Naprawdę to zrobił! [WIDEO]

15.09.2021 12:53
The Voice of Poland 12 Marek Piekarczyk Justyna Steczkowska
fot. Jan Bogacz / TVP / mat. prasowe

"The Voice of Poland 12" trwa. W najbliższym odcinku jeden z jurorów zszokuje swoim zachowaniem nie tylko widzów, ale także innych trenerów. W trakcie występu uczestniczki Marek Piekarczyk niespodziewanie wcisnął przycisk obracający fotel Justyny Steczkowskiej. Jurorka była w szoku. Zobaczcie wideo!

"The Voice of Poland" wróciło na antenę Telewizji Polskiej. Widzowie oglądają obecnie już dwunastą edycję popularnego muzycznego programu. W najnowszym sezonie nie zabrakło wielu zmian – do talent show dołączyła po raz pierwszy Sylwia Grzeszczak, która została jurorką.

W najbliższym odcinku "The Voice of Poland 12" dojdzie do zaskakującej sytuacji. Marek Piekarczyk niespodziewanie wcisnął przycisk obracający fotel Justyny Steczkowskiej.

Zobacz także: Michał Szpak wróci do "The Voice of Poland"? Pokazał odpowiedź na wiadomość

The Voice of Poland 12: szokujące zachowanie jurora Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk, juror "The Voice of Poland 12", zszokował Justynę Steczowską swoim zachowaniem.

Wyjdę ci tam i trzasnę ci grzyba – powiedział w żarcie Piekarczyk do artystki.

Szybko jednak okazało się, że juror wcale nie żartował. W trakcie występu jednej z uczestniczek słynny rockman postanowił podjąć decyzję za Steczkowską i niespodziewanie wcisnął przycisk, który obrócił jej fotel. Na nagraniu możecie zobaczyć, że piosenkarka nie kryła szoku.

Jak na zachowanie Marka Piekarczyka zareaguje Justyna Steczkowska? Najbliższy odcinek "The Voice of Poland 12" już w sobotę, 18 września o godz. 20:00 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe