Zamknij

The Voice of Poland 12: finał już w sobotę. Ostatni odcinek podzielony na 3 etapy [ZASADY]

04.12.2021 18:00

Finał "The Voice of Poland 12" już w najbliższą sobotę. Producenci programu ujawnili, że ostatni odcinek 12. edycji będzie podzielony na trzy etapy. Na czym będą polegać? Poniżej prezentujemy zasady finału "The Voice of Poland 12".

The Voice of Poland 12: finał już w sobotę. Ostatni odcinek podzielony na 3 etapy [ZASADY]
fot. Materiały prasowe

"The Voice of Poland 12" dobiega końca. 4 grudnia odbędzie się wielki finał dwunastej edycji programu, w której zmierzy się czterech finalistów z drużyn Sylwii Grzeszczak, Justyny Steczkowskiej, Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka.

Poznaliśmy oficjalne zasady finału "The Voice of Poland 12". Jak będzie wyglądał ostatni odcinek programu? Okazuje się, że zostanie podzielony na trzy etapy.

Finał "The Voice of Poland 12": ZASADY. Ostatni odcinek podzielony na 3 etapy [REGUŁY]

W finale "The Voice of Poland 12" wystąpią Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik i Bartosz Madej. Finaliści powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu z wytwórnią płytową.

Zasady finału "The Voice of Poland 12" zostały właśnie ujawnione. Ostatni odcinek będzie podzielony na trzy etapy.

loader

W pierwszym etapie wszyscy finaliści zaprezentują zagraniczną piosenkę oraz wystąpią ze swoim trenerem. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów od widzów odpadnie z finału "The Voice of Poland 12".

Drugi etap to kultowe polskie przeboje, z którymi zmierzy się trzech finalistów. Widzowie zdecydują, kto znajdzie się w ostatniej rundzie.

W trzecim etapie dwoje finalistów zaśpiewa swoje debiutanckie single, które poznaliśmy już w półfinale. Po zakończeniu głosowania SMS poznamy zwycięzcę "The Voice of Poland 12".