Zamknij

Oto faworyt "The Voice of Poland 12". Wiktor Dyduła wygra? "Najlepszy głos tej edycji "[WIDEO]

22.11.2021 12:28

"The Voice of Poland 12" powoli zbliża się do finału. Coraz częściej pojawiają się głosy, że faworytem do zwycięstwa jest Wiktor Dyduła. Uczestnik z drużyny Tomsona i Barona zachwyca widzów i zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Najlepszy głos tej edycji" – piszą internauci.

The Voice of Poland 12
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

"The Voice of Poland" trwa. Wkrótce poznamy nazwisko zwycięzcy 12. edycji, która zdążyła wywołać mnóstwo skrajnych emocji, m.in. niektórzy widzowie nazwali ją najgorszą w całej historii programu. Kto tym razem zostanie wybrany najlepszym głosem w Polsce?

Przekonamy się o tym już w grudniu. Wszystko wskazuje na to, że największe szanse na wygraną w "The Voice of Poland 12" ma Wiktor Dyduła. Uczestnik z drużyny Tomsona i Barona jest głównym faworytem widzów do zwycięstwa.

The Voice of Poland 12: Wiktor Dyduła wygra program? Jest faworytem widzów

Wiktor Dyduła po raz kolejny zachwycił widzów. W ostatnim odcinku "The Voice of Poland 12" zaśpiewał utwór "Mówią mi" Grammatik i szturmem awansował do półfinału 12. edycji.

To kolejny bardzo udany występ uczestnika z drużyny Tomsona i Barona, po którym pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wcześniej młody wokalista zachwycił internautów m.in. wykonaniem "Look What I Found" Lady Gagi podczas etapu Bitew. Zdaniem widzów słynący z wąsów Wiktor Dyduła jest faworytem "The Voice of Poland 12" i może zostać następnym zwycięzcą programu.

"Wiktor wąs wygra ten program", "Najlepszy występ i głos tej edycji", "Trzymam kciuki, żeby wygrał ten program", "Jest gdzieś o poziom dalej od całej reszty", "Musisz wygrać", "Jak nie wygra, to tracę wiarę" – piszą widzowie w komentarzach.

Jeśli Wiktor Dyduła wygra "The Voice of Poland 12", to będzie drugim uczestnikiem w historii z drużyny Tomsona i Barona, który zajął 1. miejsce w programie. Wcześniej muzycy Afromental poprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską.

loader