Zamknij

The Voice of Poland 11: Michael Patrick Kelly z The Kelly Family wystąpi w programie

19.11.2020 09:45
Michael Patrick Kelly
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Michael Patrick Kelly wystąpi w najbliższym odcinku „The Voice of Poland 11”. Polscy słuchacze kojarzą artystę z kultowego zespołu The Kelly Family. Wokalista podbijał ostatnio listy przebojów hitem „Beautiful Madness”. To jednak nie koniec atrakcji. W sobotnim odcinku „The Voice of Poland 11” wystąpią jeszcze inne gwiazdy.

The Voice of Poland to program, którego celem jest wyłonienie najlepszego głosu w Polsce. Już wkrótce przekonamy się, kto wygra jedenastą edycję show.

W najbliższą sobotę TVP2 pokaże drugi odcinek finałowy „The Voice of Poland 11”. Widzowie zobaczą nie tylko zmagania uczestników, ale także występy znanych artystów. W programie wystąpi m.in. Michael Patrick Kelly, gwiazdor zespołu The Kelly Family.

The Voice of Poland 11: widzowie mają swojego faworyta do zwycięstwa. "On musi wygrać"

The Voice of Poland 11: Michael Patrick Kelly z The Kelly Family wystąpi w programie

Michael Patrick Kelly będzie gwiazdą drugiego odcinka finałowego „The Voice of Poland 11”. Amerykańsko-irlandzki muzyk zaprezentuje na scenie swój najnowszy przebój „Beautiful Madness”, który robił furorę także na antenie Radia ZET.

Michael Patrick Kelly w rozmowie z Radiem ZET: "Życie bez muzyki byłoby błędem"

42-letni artysta skupia się obecnie na solowej karierze, ale wielu polskich słuchaczy kojarzy go z The Kelly Family, kultowego zespołu, który bił rekordy popularności w latach dziewięćdziesiątych. Jednym z ich największych hitów jest utwór „An Angel”.

W swoim dorobku artystycznym Michael Patrick Kelly ma cztery albumy studyjne, a jego utwory stały się niezwykle popularne m.in.: w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W 2018 roku artysta był także trenerem ósmej edycji programu "The Voice of Germany".

The Voice of Poland 11: występy Ali Tracz i Ani Dąbrowskiej

Michael Patrick Kelly to niejedyna gwiazda, która wystąpi w najbliższym odcinku „The Voice of Poland 11”.

Na scenie zaprezentują się także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020Ala Tracz oraz trenerka pierwszej polskiej edycji „The Voice of Poland” – Ania Dąbrowska.

Zobacz także:

RadioZET.pl/mat.prasowe