Zamknij

The Voice Senior z nowymi trenerami. Kiedy premiera nowego sezonu show TVP?

23.11.2021 11:21

The Voice Senior wróci na ekrany telewizorów z nowym trenerskim składem. Kiedy premiera pierwszego odcinka popularnego show TVP?

The Voice Senior
fot. Jakub Kaminski/East News

The Voice Senior 3 wkrótce na antenie TVP. Jedna z odsłon popularnego talent show Telewizji Polskiej powraca. W trzecim sezonie programu nie zabraknie nowości i zmian. Nowe twarze zobaczymy między innymi na krzesłach trenerskich.

The Voice Senior. Kiedy premiera 3. sezonu?

The Voice of Poland okazał się dużym sukcesem Telewizji Polskiej. Wysoka oglądalność sprawiła, że wkrótce na antenie pojawiły się dwie inne odsłony programu - The Voice Kids - dla najmłodszych talentów raz The Voice Senior, w którym mogą wziąć udział osoby powyżej 60 roku życia.

Od pierwszej edycji programu kierowanego do najstarszej grupy wiekowej na krześle trenera zasiada Alicja Majewska. Do tej pory w obu edycjach piosenkarce towarzyszył Andrzej Piaseczny, jednak przyszedł czas na zmiany. W trzeciej edycji programu The Voice Senior w roli jurorów zobaczymy ponownie Witolda Paszta, w programie zadebiutuje natomiast Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski.

The Voice Senior 3 wkrótce w Telewizji Polskiej 

Jak czytamy na portalu Wirtualne Media, odcinki zostały już nagrane, a show czeka na swoją premierę. Pierwszy odcinek The Voice Senior 3 zostanie wyemitowany w telewizyjnej dwójce 1 stycznia 2022 roku po godzinie 20:00. Przez sześć następnych tygodni, show będzie emitowane w sobotnim prime-time TVP2.

Jak podaje serwis, premierowe odcinki The Voice Senior 2 obejrzało średnio 2,25 milionów osób.

loader