Zamknij

The Voice Senior. Urszula Dudziak nie chce wracać do programu w roli trenerki. Dlaczego?

18.02.2022 09:51
Urszula Dudziak
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

The Voice Senior. Urszula Dudziak oznajmiła, że nie wróci do programu w roli trenerki. Skąd taka decyzja u znanej wokalistki?

Urszula Dudziak to znana polska piosenkarka i kompozytorka jazzowa. Artystka ze względu na swoje długoletnie doświadczenie na scenie została zaproszona do roli jurorki w programie "The Voice of Poland". Na trenerskim krześle zasiadła w 11. edycji programu. Oceniała także występy w "The Voice Senior". Wokalistka pojawiła się w pierwszej edycji rywalizacji i poprowadziła do zwycięstwa Elżbietę Szymańską, Jolantę Szydłowską-Cichoń oraz Krystynę Szydłowską.

The Voice Senior. Urszula Dudziak nie chce wrócić do programu

W drugiej edycji zabrakło Dudziak, a na jej miejscu pojawiła się Izabela Trojanowska, w trzecim sezonie programu natomiast widzieliśmy Marylę Rodowicz.

Jak się okazuje, fani Urszuli Dudziak, którzy chcieliby powrotu artystki do roli jurorki w programach typu talent show Telewizji Polskiej, raczej się tego nie doczekają. Wokalistka wyznała, że nie ma zamiaru wrócić na jurorski fotel.

Urszula Dudziak o byciu jurorką: "To bardzo wymagająca praca"

Urszula Dudziak odpowiedziała na swoim Instagramie na kolejną serię pytań od fanów. Jeden z nich spytał o jej powrót do popularnych programów talent show. Artystka przybrała poważny ton i wyznała, że udział w takim programie to dla niej bardzo wymagająca praca.

Raczej nie. To bardzo wymagająca, odpowiedzialna i czasochłonna praca. Nie wiem, czy miałabym siłę podjąć się tej fantastycznej, aczkolwiek bardzo wymagającej podróży po raz kolejny.

Mimo wszystko Dudziak bardzo dobrze wspomina swój udział w programach. Artystka przyznała, że występy uczestników i emocje na scenie często mocno ją poruszały.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET