Zamknij

The Voice Senior. Oto najstarsza uczestniczka programu. Trenerzy nie mogli uwierzyć, ile ma lat

10.01.2022 13:18

The Voice Senior. Zofia Gromek to najstarsza uczestniczka, która zdecydowała się na udział w programie. Trenerzy nie wierzyli wokalistce, gdy wyznała, ile ma lat.

The Voice of Poland
fot. The Voice of Poland/YouTube

"The Voice Senior" doczekał się już trzeciej edycji. Program dedykowany polskim seniorom już od początku emisji budzi ogromne emocje. Maryla Rodowicz, która debiutuje w roli trenerki, wzruszyła się już podczas pierwszego odcinka "blindów". Jedna z uczestniczek wykonała wielki przebój wokalistki.

The Voice Senior. Oto Zofia Gromek, najstarsza uczestniczka programu

Program "The Voice Senior" udowadnia, że marzenia nie mają daty ważności i można je spełniać w każdym wieku. Zgodnie z regulaminem w rywalizacji może wziąć udział każdy, kto skończył 60 lat. Jednak wiek w połączeniu z energią niektórych uczestników naprawdę zaskakuje.

Podczas przesłuchań w ciemno na scenie pojawiła się Zofia Gromek. Wokalistka wyznała, że śpiewanie sprawia, że czuje się dwa razy młodsza. Uczestniczka ma 93 lata, co czyni ją najstarszą osobą w historii programu.

The Voice Senior. Zofia Gromek zaśpiewała "Głęboką studzienkę"

Artystka wykonała utwór "Głęboka studzienka", pieśń biesiadną napisaną na melodię ludową przez Helenę Kołaczkowską. 93-latka zachwyciła jurorów swoją odwagą oraz nastawieniem do świata.

Trenerzy nie mogli uwierzyć w zaawansowany wiek Zoffi. Jakby emocji było mało, w programie pojawiła się jej wnuczka, która na co dzień przebywa za granicą. W związku z trwającą pandemią koronawirusa rozłąka kobiet trwała już trzy lata.

loader