Zamknij

The Voice Senior. Alicja Majewska przyznała, że żałuje swojej decyzji

Joanna Chojnacka
12.01.2022 12:11

The Voice Senior. Alicja Majewska mimo doświadczenia w byciu trenerką przyznaje, że nadal popełnia błędy w programie. Tej decyzji szczególnie pożałowała.

Alicja Majewska
fot. The Voice of Poland/YouTube

"The Voice Senior" doczekał się już trzeciej edycji. Popularny talent show TVP przygotował dla widzów wiele zmian. Te najbardziej widoczne to nowy skład jury. Wśród trenerów w nowym sezonie programu widzimy Alicję Majewską, Witolda Paszta, Piotra Cugowskiego oraz Marylę Rodowicz.

The Voice Senior. Alicja Majewska przyznała, że żałuje swojej decyzji

Grupa zasiadająca na obrotowych krzesłach stanęła przed trudnym zadaniem. Podczas pierwszego etapu programu, jurorzy muszą zgromadzić najlepsze głosy w Polsce wśród seniorów. Jednocześnie powinni "na ślepo" wyczuć również potencjał sceniczny uczestników programu.

Zobacz także

Na antenie często dochodzi do sytuacji, w których trenerzy rywalizują i starają się przekonać wokalistę, żeby wybrał właśnie jego drużynę - w przypadku gdy krzesło odwróci więcej niż jeden juror. Jednak czasem zdarza się też tak, że fotele pozostają niewzruszone.

The Voice Senior. Aldona Homziuk nie przeszła do kolejnego etapu, Alicja Majewska żałuje

W jednym z ostatnich odcinków show wystąpiła 64-letnia Aldona Homziuk, która zaśpiewała utwór Kayah i Bregovica "Ta tabakiera". Trenerzy po usłyszeniu fragmentu wykonania zgodnie stwierdzili, że wokalistka idealnie pasuje do drużyny Alicji Majewskiej.

Trenerka jednak nie podzielała tego entuzjazmu. Przyznała, że uczestniczka śpiewa czysto, jednak czegoś w występie jej zabrakło. Ostatecznie żaden fotel jurorski się nie odwrócił.

Uczestniczka wykonała jeszcze a capella fragment piosenki "Cyt, cyt", którym oczarowała trenerów. Pożałowali swojej decyzji, największe pretensje do siebie miała Alicja Majewska, której, zdaniem Maryli Rodowicz, wokalistka była przeznaczona.

Szkoda, bo pani miała bardzo piękną barwę głosu, inteligencką artykulację, ale brakowało ognia. Ale teraz żałuje, że się nie odwróciłam, bo może bym ten ogień z Włodkiem Korczem wydobyła. - przyznała Majewska.
loader