Zamknij

The Voice Kids. Znamy faworyta programu.13-latek wygra tę edycję?

Joanna Chojnacka
13.04.2022 09:30
Cleo/Dawid Kwiatkowski
fot. The Voice Kids Poland/YouTube

The Voice Kids 5 ma faworyta programu. 13-letni Mateusz Krzykała podbił serca widzów. Czy młody wokalista wygra tę edycję rywalizacji?

The Voice Kids budzi wiele emocji. Program doczekał się już piątej edycji, jednak kolejnych niezwykle zdolnych wokalistów chcących rozpocząć muzyczną karierę, nadal nie brakuje. Talent show cieszy się ogromną popularnością także wśród czytelników RadiaZET.pl. W naszej sondzie jest wskazywany jako ulubione tego typu show TVP.

Piąta edycja programu od początku wywoływała ożywione dyskusje wśród widzów. Komentujący show mieli spore zastrzeżenia do jurorów. Uznali, że trenerzy faworyzują najmłodszych uczestników programu.

The Voice Kids. Mateusz Krzykała faworytem programu.13-latek wygra?

Wielki finał talent show został zaplanowany na 23 kwietnia. Aktualnie rywalizacja jest na etapie bitew między uczestnikami. W jednym z ostatnich odcinków The Voice Kids zyskał faworyta to zwycięstwa.

Mowa tutaj o 13-letnim Mateuszu Krzykale, który nie tylko oczarował trenerów, ale także zyskał ogromną sympatię widzów. Młody wokalista podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór "Little Bit of Love" Toma Grennana i sprawił, że fotel odwróciła Cleo oraz Tomson i Baron. Mateusz wybrał współpracę z polską wokalistką.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Na etapie bitew Krzykała rywalizował z Hanią Janicką i Wojtkiem Malinowskim. Uczestnicy programu zaśpiewali utwór "Someone You Loved" z repertuaru Lewisa Capaldiego. Po tym wykonaniu widzowie są niemal pewni, że Krzykała ma zwycięstwo w kieszeni.