Zamknij

TVP rusza z castingami do nowego talent show. Na czym będzie polegał program?

07.12.2021 10:58

"Nation’s Best Cover Artist" wkrótce w TVP. Telewizja Polska rozpoczęła castingi do nowego talent show. Program ma trafić na antenę już w 2022 roku.

Jacek Kurski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Telewizja Polska wyemitowała niedawno ostatni odcinek popularnego talent show - "The Voice of Poland". Podczas finału Voice'a jeden z prowadzących zapowiedział, że już wkrótce widzowie TVP będą mogli obejrzeć całkiem nowy program, którego zadaniem również będzie wyłowienie polskich talentów wokalnych.

TVP zapowiada nowy talent show. Na czym polega "Nation's Best Cover Artist"?

TVP już w 2022 roku wyemituje pierwszy sezon polskiej wersji "Nation's Best Cover Artist". Portal Wirtualne Media informuje, że za realizację projektu będzie odpowiadała firma Rochstar (ta sama, która produkuje programy "The Voice"), a castingi już wystartowały.

Na czym będzie polegał program "Nation's Best Cover Artist"? Niektórym może on przypominać nieco inne show - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Głównym zadaniem uczestników, podobnie jak występujących w programie Polsatu, będzie jak najwierniejsze odtworzenie oryginalnego wykonania wielkich hitów.

"Nation's Best Cover Artist". Jak się zgłosić?

Różnica polega na tym, że do "Nation's Best Cover Artist" może zgłosić się każdy. Każdy, kto świetnie odnajduje się w coverowaniu gwiazd. Występy uczestników oceni jury i widzowie.

Aktualnie trwają przesłuchania chętnych do wzięcia udziału w programie. Wszyscy, którzy chcą zgłosić się do projektu, muszą wysłać swoje zdjęcie oraz krótkie nagranie na adres cover@rochstar.tv.

W polskiej wersji "Nation's Best Cover Artist" mogą wziąć udział nie tylko zespoły, ale również solowi wokaliści i wokalistki.

loader

RadioZET.pl/Wirtualne Media