Zamknij

Tragedia na koncercie w Szwecji. Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna

03.11.2021 10:33

Tragedia na koncercie w Szwecji. We wtorek wieczorem tuż przed rozpoczęciem wydarzenia poświęconego muzyce ABBY mężczyzna spadł z siódmego piętra Uppsala Konsert & Kongress i zginął na miejscu. W momencie upadku uderzył dwie inne osoby stojące w foyer sali koncertowej – jedna z nich została śmiertelnie ranna.

koncert
fot. shutterstock.com

Dwie osoby zginęły tuż przed koncertem w Uppsala Konsert & Kongress w Szwecji. Do tragedii doszło chwilę przed wydarzeniem upamiętniającym muzykę zespołu ABBA.

Szwecja: tragedia na koncercie w Uppsali. Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna

We wtorek około godz. 19:30 jeden z widzów spadł z siódmego piętra sali koncertowej w Uppsali – potwierdziła szwedzka policja w rozmowie z CNN.

80-letni mężczyzna miał uderzyć dwie inne osoby stojące na parterze – mężczyznę i kobietę w wieku 60 lat. Obaj mężczyźni zginęli, drugą ranną osobę przetransportowano do szpitala. Jak poinformowali funkcjonariusze, kobieta nie doznała obrażeń zagrażających życiu.

Obecnie policja bada sprawę i próbuje wyjaśnić, co się stało i jak doszło do tragedii. Służby sprawdzają, czy śmierć mogła nastąpić w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub samobójstwa.

RadioZET.pl/cnn.com