Zamknij

Synowie Britney Spears nie chcą mieć kontaktu z matką. Były mąż piosenkarki przerwał milczenie

08.08.2022 13:12
Britney Spears
fot. White Label/East News

Britney Spears nie ma w ostatnim czasie najlepszego kontaktu ze swoimi synami? Były mąż gwiazdy przerwał milczenie i opowiedział o rodzinnej sytuacji.

Britney Spears przechodzi w życiu ogromne zmiany. Po długich latach pod kuratelą ojca artystka wreszcie jest wolna i odpowiada za własne czyny. Od czasu rozprawy gwiazda popu zdążyła już poślubić swojego ukochanego oraz zajść ciążę, którą straciła.

Synowie Britney Spears unikają kontaktu z matką

Niestety ostatnie miesiące to dla piosenkarki także kryzys w relacji ze swoimi nastoletnimi synami. Ojciec dzieci oraz były mąż Spears opowiedział w rozmowie z "Daily Mail" o aktualnych relacjach wokalistki z chłopcami.

Kevin Federline tłumaczy, że jego pociechy unikają matki. 17-letni Sean oraz 16-letni Jayden podobno nie chcą mieć kontaktu z gwiazdą.

Były mąż Britney Spears wyjaśnia, dlaczego jej synowie nie chcą się z nią kontaktować

Jak cytuje byłego partnera Britney portal Gwiazdy Wirtualna Polska:

Chłopcy postanowili obecnie się z nią nie widywać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ostatnio się widzieli. Podjęli też decyzję, że nie chcą uczestniczyć w jej ślubie.

Federline przyznał, że jego synowie nie do końca rozumieją i akceptują działalność Britney w internecie. Artystka ostatnio często publikuje swoje nagie zdjęcia i roznegliżowane nagrania. Jak się okazuje, ojciec tłumaczy pociechom, że ich mama ma prawo do robienia ze swoim ciałem, co uważa za słuszne.

Staram się im wytłumaczyć: "może w ten sposób mama próbuje wyrazić siebie". Ale nie zmienia to faktu, że to się na nich odbija. To dla nich ciężkie. Nie mogę sobie wyobrazić, jak w takiej sytuacji, będąc jeszcze nastolatkami, chodzą do szkoły i radzą sobie z tym.

Britney Spears i tancerz Kevin Federline byli małżeństwem w latach 2004-2006.

RadioZET.pl/WP/Daily Mail