Zamknij

Syn Krawczyka otrzyma nieoczekiwaną pomoc. Wokalista powtórzy sukces ojca?

06.10.2022 13:11

Krzysztof Igor Krawczyk otrzyma nieoczekiwaną pomoc od przyjaciela. Chce on zrealizować marzenie wokalisty, ponieważ wierzy w jego talent.

Krzysztof Krawczyk Junior
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior w 1988 roku uczestniczył w wypadku spowodowanym przez swojego nieżyjącego już ojca. 49-latek od czasu tego tragicznego wydarzenia jest osobą niepełnosprawną. Jednak młody Krawczyk wpatrzony w sukcesy ojca się nie poddaje i również wiąże swoją przyszłość z karierą sceniczną.

Syn Krawczyka otrzyma pomoc. Wokalista powtórzy sukces ojca?

W wyniku wypadku Krawczyk Junior wpadł w śpiączkę. Jej konsekwencją są z kolei ataki padaczki utrudniające mu dalsze życie. Przez problemy zdrowotne 49-latek nie mógł podjąć pracy i się usamodzielnić. Od czasów wypadku utrzymuje się z renty i marzy o karierze wokalisty.

Pragnienia próbuje spełniać od lat, regularnie występując przed publicznością. Artysta śpiewa głównie na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, jednak ma za sobą także występ na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, gdzie pojawił się na scenie z Trubadurami, zespołem, do którego należał kiedyś jego zmarły ojciec.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka Juniora zapewni mu nieoczekiwaną pomoc

Jak donosi portal Gwiazdy Wirtualna Polska, Krzysztof Igor Krawczyk jest także od dłuższego czasu związany ze Studiem Integracji działającym przy jednym z domów kultury w Łodzi. To właśnie tam poznał Krzysztofa Cwynara.

Opiekun studia wierzy w talent Krawczyka Juniora. Mężczyzna nie tylko trzyma kciuki i wspiera mentalnie 49-latka w drodze ku jego marzeniom. Teraz postanowił realnie wpłynąć na przyszłość przyjaciela.

Jak Cwynar wyznał "Faktowi":

Chcę porozmawiać i się dogadać z wykładowczynią z Wyższej Szkole Muzycznej w Łodzi, na wydziale wokalnym, z Renatą Danel. Marzę, by mi pomogła, by Krzyś miał regularne lekcje z emisji głosu. Chcę wykorzystać to, że mimo tych wszystkich przykrych przygód, które go spotkały, on nie stracił głosu.

Przyjaciel 49-letniego Krawczyka najwyraźniej wierzy, że może on powtórzyć sukces ojca. Sam współpracował już z Anną German, Jerzym Połomskim czy Ireną Santor. Z kolei wspomniana Renata Danel pomagała wcześniej artystom takimi jak Kuba Molęda czy Kasia Cerekwicka.

loader

RadioZET.pl/Fakt/Wirtualna Polska