Sylwester w Polsacie 2021/2022. Widzowie będą mogli zdobyć bilety na koncerty m. in. Justina Biebera

30.12.2021 09:30

Sylwester z Polsatem zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy w tym roku zapewnią widzom morze atrakcji. Wśród nich możliwość zgarnięcia biletów na koncert Justina Biebera.

Krzysztof Ibisz
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Sylwester z Polsatem już za parę chwil. Wszyscy, którzy chcą pożegnać rok razem ze stacją, powinni włączyć telewizor 31 grudnia punktualnie o 20:00. Wówczas rozpocznie się transmisja prosto z Sylwestra Szczęścia na Stadionie Śląskim.

Sylwester z Polsatem. Gwiazdy, prowadzący, niespodzianki dla widzów

Imprezę poprowadzi znany duet - Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, a scena wypełni się wielkimi gwiazdami z polski oraz zagranicy. W ostatni dzień grudnia na antenie Polsatu usłyszymy między innymi hity Michała Wiśniewskiego, Dody czy Bajmu. Nasz kraj odwiedzi Danzel, Dr. Alban, Akcent, Olivia Adams, Minelli oraz Liz Mitchell.

Jednak to nie koniec niespodzianek, które zapowiadają organizatorzy wydarzenia. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie, gwiazdy światowej muzyki złożą widzom specjalne życzenia i rozdadzą prezenty. Życzenia popłyną od zespołów Kiss i Scorpions, a także Andrei Bocellego. Widzowie obecni na Stadionie Śląskim będą też mogli zdobyć bilety na polskie koncerty tych artystów, które zaplanowane są na 2022 rok.

Sylwester z Polsatem. Bilety na koncert Justina Biebera do wygrania

Do zdobycia będą także bilety na koncert Justina Biebera. To prawdziwy rarytas dla milionowej rzeszy fanów wokalisty, bo choć koncert przewidziany jest na marzec 2023 roku, bilety od wielu tygodni są już nie do zdobycia, a rozeszły się zaledwie w kilka godzin.

loader