Zamknij

Open'er Festival 2022: tak bawimy się w strefie Radia ZET. Odwiedź nas i poczuj Siłę Muzyki

30.06.2022 12:33

Trwa Open’er Festival 2022. Na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo po raz pierwszy pojawiła się nasza wyjątkowa strefa, która robi furorę. Co w niej znajdziesz? W strefie Radia ZET poczujesz Siłę Muzyki i moc zabawy!

Strefa Radia ZET Opener Festival 2022
fot. Radio ZET

Open’er Festival 2022 pod patronatem Radia ZET odbywa się w dniach 29 czerwca-2 lipca. Festiwal powraca po trzech lat przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Tegoroczny line-up zapowiada się znakomicie. Wystąpią największe zagraniczne i polskie gwiazdy muzyki, m.in. Dua Lipa, Imagine Dragons, The Killers, Dawid Podsiadło, Maneskin, Twenty One Pilots, Taco Hemingway, Jessie Ware, Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Martin Garrix czy Ralph Kaminski.

ZOBACZ: Deszcz i burza nie zatrzymały siły muzyki. Relacja z 2. dnia Open’er Festival 2022 [FOTO, WIDEO]

Strefa Radia ZET na Open’er Festival 2022

Jesteś na Open’er Festival 2022? Nie możesz więc ominąć strefy Radia ZET, która po raz pierwszy pojawiła się na gdyńskim lotnisku. Przez wszystkie festiwalowe dni będziesz mógł bawić się razem z nami i poczujesz prawdziwą Siłę Muzyki.

Strefa Radia ZET jest pełna atrakcji. Czekają na ciebie podświetlana zjeżdżalnia, zielona oranżeria czy niesamowity lustrzany pokój nieskończoności, który będzie idealnym miejscem na stworzenie najlepszych zdjęć i rolek oraz niezapomnianych TikToków. To jednak nie koniec. Specjalnie dla festiwalowiczów przygotowaliśmy również huśtawkę z wodospadem, konkursy z nagrodami i wielkie kolorowe schody, czyli idealne miejsce na festiwalowy chillout.

ZOBACZ: Bo świat bez podziałów jest piękniejszy. Relacja z 1. dnia Open’er Festival 2022 [FOTO, WIDEO]

SPRAWDŹ: 15 koncertów zagranicznych gwiazd na Open'er Festival 2022, których nie możesz ominąć

Prosto z Gdyni prowadzimy także programy na żywo, a do strefy Radia ZET zawitają gwiazdy festiwalu i wyjątkowi goście. Wieczorem nasza strefa zamienia się w taneczny parkiet dzięki DJ-owi, który rozkręci gorące after party z najlepszą muzyką.

Gdzie znajdziesz strefę Radia ZET? Podpowiadamy. Poniżej mapa całego terenu Open'er Festival 2022:

Strefa Radia ZET Opener Festival 2022
fot. mat. prasowe