Zamknij

Trwa Kraków Live Festival 2022. Baw się razem z nami w strefie Radia ZET

20.08.2022 10:30
Strefa Radia ZET Kraków Live Festival 2022
fot. Radio ZET

Baw się na Kraków Live Festival 2022 razem z Radiem ZET. Na terenie festiwalu po raz kolejny pojawiła się nasza wyjątkowa strefa z mnóstwem atrakcji, które podbiły już serca festiwalowiczów podczas Orange Warsaw Festival 2022 i Open'er Festival 2022. Co w niej znajdziesz?

Kraków Live Festival 2022 pod patronatem Radiem ZET odbywa się w dniach 19-20 sierpnia. Po raz kolejny na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki, m.in. Halsey, Lewis Capaldi, Taco Hemingway, Future, Young Leosia, Anne-Marie czy Bedoes.

Jest też tam ekipa Radia ZET ze swoją wyjątkową strefą, która zrobiła niedawno furorę podczas Orange Warsaw Festival 2022 i Open’er Festival 2022. Wpadnij do nas, poczuj Siłę Muzyki i baw się razem z nami w Krakowie.

Zobacz także

Strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2022. Co w niej znajdziesz? [ATRAKCJE]

Kraków Live Festival 2022 jest pełen atrakcji, a wśród nich nasza wyjątkowa strefa, która stała się już hitem Orange Warsaw Festival 2022 i Open’er Festival 2022. To właśnie u nas tysiące festiwalowiczów spędzało miło czas między koncertami, a po zmroku bawiło się w rytm najlepszych imprezowych przebojów.

Zobacz także

W strefie Radia ZET na Kraków Live Festival 2022, która jest już stałym elementem najpopularniejszych polskich festiwali, każdy znajdzie coś dla siebie, m.in. zachwycającą huśtawkę z wodospadem, podświetlaną zjeżdżalnię, idealną do zdjęć czy TikToków strefę luster, czy kolorowe schody, gdzie można odpocząć i zrelaksować się przed koncertem ulubionej gwiazdy.

Zobacz także

Odwiedzający nas goście mogą również podpatrzeć, jak działa plenerowo Radio ZET. Prosto z naszej strefy prowadzimy program radiowy i zapraszamy muzyczne gwiazdy. To nie koniec. Wieczorami festiwalowicze mogą u nas potańczyć do najlepszych hitów dobrze znanych z anteny Radia ZET.

Gdzie znajdziesz strefę Radia ZET? Podpowiadamy. Poniżej mapa całego terenu Kraków Live Festival 2022:

Mapa Kraków Live Festival 2022
fot. mat. prasowe
Kraków Live Festival 2022 relacja 1 dzień piątek
18 Zobacz galerię
fot. Radio ZET

W dniach 10-17 sierpnia można było wygrać na naszej antenie karnety na Kraków Live Festival 2022. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz w regulaminie poniżej.