Zamknij

Strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2018. Muzyczny Autobus na ulicach miasta!

Redakcja
18.08.2018 11:11

Trwa Kraków Live Festival 2018. To będzie wyjątkowy weekend pełen muzycznych wrażeń. Na terenie festiwalu znajdziecie strefę Radia ZET, gdzie czeka na uczestników świetna zabawa. To jednak nie koniec atrakcji — na ulice pięknego Krakowa wyjechał Muzyczny Autobus Radia ZET, który podwiezie Was w imprezowej atmosferze na festiwal.

Strefa Radia ZET
fot. Radio ZET / Marta Wołosz

Strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2018

Jesteście na Kraków Live Festival 2018? Wpadajcie do wyjątkowej strefy Radia ZET, w której możecie liczyć na mnóstwo atrakcji. Czekamy na Was już od otwarcia bram, czyli od godz. 16:00. Naszą strefę znajdziecie nieopodal sceny Kraków Stage, naprzeciwko jednej ze stref gastronomicznych.

Kraków Live Festival 2018 mapa
fot. mat. prasowe

Strefa Radia ZET jest pełna rozrywek. Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (szalony make-up, stylizacje fryzur z kolorową fuzją tęczowych pasm, festiwalowe tatuaże, zdobienie i malowanie ciała brokatem czy farbami), tubki ze świecącą w ciemnościach farbą fluorescencyjną i masę konkursów z gadżetami od Radia ZET.

Zobacz także

To jednak nie koniec atrakcji. Strefa Radia ZET to także idealne miejsce do chillowania między koncertami. Czekają na Was leżaki, pufy i wygodne lamzaki. Wszyscy spragnieni tanecznej zabawy mogą liczyć w naszej strefie na wieczorną imprezę pełną hitów, którą rozkręci Mateusz Ptaszyński. Na miejscu zobaczycie, jak działa plenerowe radio i spotkacie też Marcina Wojciechowskiego, który będzie prowadził relacje live z Kraków Live Festival 2018.

Strefa Radia ZET
fot. Radio ZET / Marta Wołosz

Muzyczny Autobus Radia ZET na ulicach Krakowa

Do Krakowa zawitał także słynny Muzyczny Autobus Radia ZET. Przez cały czas trwania Kraków Live Festival 2018 mieszkańcy i festiwalowicze  mogą przejechać się naszym czerwonym pojazdem. Gwarantujemy kapitalną imprezową atmosferę oraz podwózkę w okolice Muzeum Lotnictwa Polskiego, gdzie odbędzie się dwudniowy festiwal. Autobus będzie kursował w piątek i sobotę między 14:00 a 22:00. Kurs rozpoczyna się sprzed Galerii Krakowskiej.

Na pokładzie Muzycznego Autobusu Radia ZET czekają na Was fluo makijaże, tatuaże, gadżety od Radia ZET i muzyczne zagadki.

Muzyczny Autobus Radia ZET
fot. Radio ZET

RadioZET.pl/PK