Zamknij

Sound'n'Grace i nowy singiel „Kolejność”. Jest już teledysk! [WIDEO]

Redakcja
28.06.2018 12:54
Sound'N'Grace
fot. Youtube (Sound'N'Grace)

Chór Sound'n'Grace powraca z nowym singlem „Kolejność”. Piosenkę promuje niezwykle taneczny klip, który powstał w ramach projektu „Szkoła Teledysków” organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”.

Sound'n'Grace — Kolejność. Nowy singiel i teledysk

„Kolejność” to tytuł następnego singla Sound'n'Grace promującego złotą już płytę „Życzenia”, która ukazała się w listopadzie 2017 roku.

Piosenka „Kolejność” to opowieść o tym, że kiedy zostajemy sami wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia, to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo wąska granica pomiędzy wyborem słusznej drogi, a ślepego zaułku — czytamy w opisie na YouTube.

Do sieci trafił oficjalny klip promujący nowy singiel Sound'n'Grace. Nakręcone w Warszawie wideo powstało w ramach projektu „Szkoła Teledysków" organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych „Plaster".

Sound'n'Grace

W czerwcu 2015 roku chór Sound'n'Grace zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound'n'Grace za utwory  „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

17 listopada 2017 roku zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się czternaście premierowych utworów. Wydawnictwo promowały dobrze znane już słuchaczom Radia ZET single „Idealnie”, „100” z Filipem Lato oraz „Horyzonty” z Mateuszem Ziółko.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK