Zamknij

Sobel zwyzywał fana na koncercie w Krakowie: "Zawijaj mi stąd ped*le je*any" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
05.07.2021 15:05
Sobel zwyzywał fana na koncercie w Krakowie: "Zawijaj mi stąd ped*le je*any" [WIDEO]
fot. Shutterstock

Sobel zagrał w minioną sobotę (3 lipca) koncert w Krakowie. Podczas występu jeden z fanów wtargnął na scenę. Raper zareagował na to zdarzenie bardzo agresywnie i spotkał się z falą krytyki.

Sobel to młody raper pochodzący ze Świdnicy. Muzyk jest autorem między innymi hitu "Impreza", jego kawałki odhaczają miliony wyświetleń na YouTubie. Współpracował już z między innymi z Michałem Szczygłem znanym z "The Voice of Poland".

Sobel zwyzywał fana na koncercie w Krakowie [WIDEO]

Raper zagrał jeden ze swoich ostatnich koncertów 3 lipca w Krakowie. Muzyk wystąpił w Tauron Arenie, a jego koncert na pewno zostanie zapamiętany na dłużej ze względu na przykry incydent.

Kiedy Sobel rapował swój kawałek "Puzzle" na scenę wtargnął jeden z fanów artysty. Jest to dość częsty obrazek podczas występów na żywo. Fani są w stanie zrobić wiele, żeby choć przez chwilę znaleźć się obok swojego ulubieńca lub poczuć się jak on.

Zachowanie fana nie należało do najbardziej taktownych, a zdenerwowanie Sobela jest jak najbardziej zrozumiałe. Jednak jego reakcja zdziwiła fanów oglądających potem nagrania z koncertu. Ich ulubieniec zachował się bowiem bardzo agresywnie.

Kim ty jesteś ziomek. Wypier**laj mi stąd. Zawijaj mi stąd pedale jeb*ny. Nie wchodź na moją scenę.

Muzyk mógł obrócić sytuację w żart, poprosić o pomoc ochroniarzy lub w miarę kulturalnie zwrócić uwagę fanowi, że nie zachowuje się w porządku. Zamiast tego raper zwyzywał chłopaka i nie przebierając w słowach,wyrzucił go ze sceny, co zostało nagrane i umieszczone w sieci.

Fani krytykują zachowanie Sobla na koncercie w Krakowie

Chociaż na filmie publika zgodnie skanduje hasło "Wypie*dalaj" skierowane w stronę fana, po tym jak emocje nieco opadły, sieć zalała fala krytyki Sobla.

Już sam film informuje nas, że Sobel podczas koncertu "zachował się jak cham". Komentarze tylko podkreślają wzburzenie fanów rapera.

"Lubię Sobla, natomiast uważam, że tutaj nieźle przesadził, można było delikatniej, owszem fan też nie zachował się w porządku, ale jak pisałam wyżej, można było delikatniej, nie rozumiem również, dlaczego ten fan został zlinczowany i zwyzywany" - brzmi jeden z komentarzy.

"Kto jeszcze tutaj właśnie został ex fanem Sobla?" - pyta użytkownik o pseudonimie Obywatel

"Dobrze, że go wyrzucił, ale bez przesady, żeby tak go obrażać" - dodaje Maja.

"Szczerze to teraz stracił sporo w moich oczach, wiadomo, że nie powinno się wbijać na scenę i przerywać, ale trochę za ostro Sobel go potraktował i popłynął z tymi wyzwiskami, słabe zachowanie"

Sobel odniósł się do incydentu z Krakowa i przeprosił za swoje zachowanie

Sobel odniósł się do sytuacji w swoich mediach społecznościowych. Raper kilkukrotnie przeprosił za swoje zachowanie. Podkreślił, że nie jest homofobem i przyznał rację tym, którzy twierdzą, że powinien zareagować inaczej.

Muzyk zaznaczył, że ma nadzieję, iż chłopak, który pojawił się na scenie, bezpiecznie dotarł do domu i nie spotkało go więcej nieprzyjemności związanych z zaistniałą sytuacją. Pełne oświadczenie Sobla możecie zobaczyć poniżej: