Zamknij

Sławomir milionerem? Tyle miał zarobić na przeboju "Miłość w Zakopanem"

12.07.2021 11:45
Sławomir Kajra Zapała
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Sławomir zasłynął z przeboju „Miłość w Zakopanem”, który swego czasu śpiewała niemal cała Polska. Okazuje się, że dzięki komercyjnemu sukcesowi hitu wokalista miał bardzo się wzbogacić. Ile Sławomir zarobił na „Miłości w Zakopanem”? Kwota robi ogromne wrażenie.

Sławomir Zapała to aktor, który od kilku lat świetnie radzi sobie także w branży muzycznej. Jego muzyka, którą sam określa jako rock polo, ma mnóstwo fanów.

Wydany w 2017 roku przebój „Miłość w Zakopanem” pobił wszelkie rekordy popularności i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. „Super Express” zdradził, ile Sławomir zarobił na swoim największym hicie. Kwota szokuje.

Sławomir szczerze o małżeństwie z Kajrą. "To jest wojna każdego dnia"

Ile Sławomir zarobił na „Miłości w Zakopanem”? Szokująca kwota

„Miłość w Zakopanem” to jeden z największych polskich przebojów ostatnich lat. Piosenka pokryła się w Polsce aż czterokrotnym diamentem, co zdarza się niezwykle rzadko. Ponadto oficjalny teledysk obejrzano ponad 230 milionów razy w serwisie YouTube. Nic więc dziwnego, że sukces hitu przyniósł artyście ogromne pieniądze.

Jak ustalił „Super Express”, Sławomir mógł zarobić na „Miłości w Zakopanem” nawet 3,8 miliona złotych. Trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie.

Wpadająca w ucho piosenka pomogła artyście także w sprzedaży jego debiutanckiego albumu „The Greatest Hits”. Sławomir Zapała może pochwalić się poczwórną platyną za swoją pierwszą płytę. O takim wyniku może pomarzyć wielu polskich artystów.

RadioZET.pl/Super Express