Zamknij

Sławomir znów podbija internet. Teledysk "Weselny pyton" najpopularniejszym klipem w Polsce

22.06.2020 10:54

„Weselny pyton” Sławomira podbija internet. Nowy singiel autora hitu „Miłość w Zakopanem” robi furorę w sieci. Opublikowany w sobotę teledysk to obecnie najpopularniejszy polski klip w serwisie YouTube. Występują w nim m.in. Krzysztof Ibisz i żona Sławomira — Kajra.

Sławomir Weselny pyton
fot. Youtube

Sławomir i nowy singiel Weselny pyton. Teledysk hitem internetu

Sławomir wrócił z nowym singlem „Weselny pyton” i wszystko na to wskazuje, że nowa piosenka może powtórzyć sukces „Miłości w Zakopanem”, zdecydowanie największego hitu wokalisty.

Teledysk do utworu „Weselny pyton” Sławomira cieszy się ogromną popularnością. Od soboty obejrzano go już ponad 650 tysięcy razy.

Kochani dzięki Wam nasz klip trafił na 1. miejsce karty „Na czasie” i jest teraz najchętniej oglądanym materiałem w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy — napisał Sławomir.

W teledysku „Weselny pyton” Sławomira pojawia się sporo znanych nazwisk. Oprócz samego wokalisty, w weselnym klipie możemy zobaczyć jego żonę Kajrę, Krzysztofa Ibisza, Adama Fidusiewicza czy Cyber Mariana.

Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub? Pokazał obrączkę i piękną pannę młodą [FOTO]

Sławomir wydaje nową płytę

Nowy singiel „Weselny pyton” zapowiada kolejną płytę Sławomira. Jego najnowszy album będzie nosił tytuł „Nowy longplej” i ukaże się w październiku tego roku. Znajdzie się na nim trzynaście utworów.

Debiutancka płyta Sławomira „The Greatest Hits” z 2017 roku, na której znalazł się przebój „Miłość w Zakopanem”, osiągnęła duży sukces promocyjny i pokryła się w Polsce platyną.

loader

RadioZET.pl