Zamknij

Sławomir i nowy singiel „Weekendowy Korsarz”. Piosenka nie przypadła do gustu fanom [WIDEO]

Piotr Krajewski
20.03.2019 12:22

Sławomir Zapała, autor wielkiego przeboju „Miłość w Zakopanem”, wrócił z nowym singlem. W internecie pojawiła się piosenka „Weekendowy Korsarz”, do której opublikowano także oficjalny teledysk. Fani nie są jednak zadowoleni z nowego utworu artysty.

Sławomir Weekendowy Korsarz nowy singiel 2019 piosenka nie przypadła do gustu fanom wideo
fot. Youtube

Sławomir Zapała odniósł niebywały sukces z piosenką „Miłość w Zakopanem”, która pobiła wszelkie rekordy popularności, a teledysk stał się wielkim hitem internetu.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Sławomir — Weekendowy Korsarz. Nowy singiel autora Miłości w Zakopanem

19 marca Sławomir obchodził swoje 36. urodziny. Z tej okazji zaprezentował zupełnie nowy singiel zatytułowany „Weekendowy Korsarz”. W sieci można zobaczyć już oficjalny teledysk do nowej piosenki. Akcja klipu dzieje się głównie w jednym z warszawskich klubów.

Singiel „Weekendowy Korsarz” zbiera jednak bardzo różne recenzje. Nie brakuje wielu negatywnych komentarzy, w których fani Sławomira przyznają, że piosenka nie robi na nich takiego wrażenia jak poprzednie hity.

„Szczerze to taka średnia, jakoś nie czuję klimatu tych poprzednich kawałków. No ale zobaczymy jak to będzie dalej. Na chwilę obecną nie mój klimat niestety”, „Sławomir się wypalił?”, „Utwór tandeta. Myślałem, że będzie to kolejny hit jak miłość w Zakopanem” — można przeczytać w komentarzach na Facebooku.

 

Sławomir i sukces hitu „Miłość w Zakopanem”

„Miłość w Zakopanem” Sławomira to bez wątpienia jeden z największych polskich hitów ostatnich lat. O niebywałym sukcesie przeboju świadczy chociażby jego oficjalny certyfikat za sprzedaż. Singiel zdążył się już pokryć podwójnym diamentem. W internecie wciąż świetnie radzi sobie oficjalny teledysk do „Miłości w Zakopanem”, który ma już niemal 200 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK