Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Silk City & Ellie Goulding, Dennis Lloyd, Three of Us

22.01.2021 12:22
Ellie Goulding Three of Us Dennis Lloyd
fot. mat. prasowe

Piątek pełen nowości na antenie Radia ZET. Po godz. 11:00 usłyszymy nowy utwór Silk City z gościnnym udziałem Ellie Goulding, przed godz. 14:00 pojawi się premiera od Dennisa Lloyda, a już po godz. 18:00 nasi słuchacze usłyszą debiutancki singiel grupy Three of Us zatytułowany „Szklany sufit”. Zespół udzieli także specjalnego wywiadu dla Radia ZET.

Ellie Goulding w utworze Silk City, nowa piosenka Dennisa Lloyda i debiutancki singiel nowego polskiego zespołu Three of Us. W piątek na antenie Radia ZET nasi słuchacze usłyszą dużo nowej i dobrej muzyki.

Silk City i Ellie Goulding w piosence „New Love”

Duet Silk City, czyli Mark Ronson i Diplo, powraca po trzech latach z nowym singlem „New Love”, w którym gościnnie pojawia się Ellie Goulding.

Znam Mark’a i Wes’a od lat i to był dobry moment, żeby zacząć wspólnie działać. Teraz każdy z nas chce być wolnym i tańczyć, nawet jeśli miałby to być taniec w kuchni. Ten utwór jest o zatraceniu samego siebie, bez potrzeby bycia obserwowanym – mówi Ellie Goulding.

Silk City zasłynęli przede wszystkim z wielkiego przeboju „Electricity” z Duą Lipą. Piosenka zdobyła nagrodę Grammy i otrzymała status platyny w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Dennis Lloyd prezentuje singiel „Anxious” i zapowiada płytę

Dennis Lloyd powrócił z nowym singlem zatytułowanym „Anxious”. Piosenka to pierwszy utwór z jego nadchodzącego debiutanckiego albumu, który ukaże się już w tym roku. Nowy numer ukazuje wrażliwą stronę artysty i opowiada o uniwersalnych problemach naszego społeczeństwa takich jak bycie zagubionym, samotność czy depresja.

Izraelski wokalista ma na swoim koncie wielki przebój „Nevermind”. W 2019 roku ukazała się jego debiutancka EP-ka „Exident”, a promujący ją singiel „Never Go Back” wylądował na playliście Spotify Today’s Top Hits,

Three of Us w debiutanckim singlu „Szklany sufit”. Premiera i wywiad w Radiu ZET

Zespół Three of Us tworzą Ewa, Romek i Tomek, którzy poznali się w trakcie pierwszej edycji programu „Bitwa na głosy”. Grupa inspiruje się nowoczesnym brzmieniem pop country w stylu m.in. Lady A, Gone West czy Litte Big Town.

Ich debiutancki singiel „Szklany sufit” to muzyczny manifest o przełamywaniu niewidzialnych barier. Jak mówi sam zespół, tekst piosenki ma być inspiracją do odwagi i ciągłego dążenia do realizacji swoich marzeń.

RadioZET.pl/mat.prasowe