Zamknij

„Shallow” po polsku. Polska wersja hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera hitem internetu [WIDEO]

Redakcja
18.02.2019 15:20
„Shallow” po polsku. Polska wersja hitu Lady Gagi i Bradley Coopera hitem internetu [WIDEO]
fot. Youtube (Małgorzata Kozłowska)

„Shallow” to wielki przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenka ma ogromną szansę zdobyć Oscara.  W internecie robi furorę właśnie polska wersja „Shallow”, którą stworzyli razem Małgorzata Kozłowska, Kuba Jurzyk i Jakub Laszuk.

„Shallow” po polsku. Polska wersja piosenki Lady Gagi i Bradleya Cooper

„Shallow” po polsku podbija internet. Polska wersja piosenki z filmu „Narodziny gwiazdy” została stworzona przez Małgorzatę Kozłowską, która zaprosiła do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka. Tekst „Shallow” po polsku przygotował Tomek Robaczewski.

>> Lady Gaga dostała Grammy za „Shallow”. Popłakała się i wygłosiła emocjonalną przemowę [WIDEO]

Okazuje się, że polska wersja hitu Lady Gagi i Bradleya Cooper bardzo przypadła do gustu internautom. Nagranie „Shallow” po polsku obejrzano już ponad 400 tysięcy razy w serwisie YouTube. Pod klipem nie brakuje też wielu pozytywnych komentarzy.

„Brawurowa robota”, „najpiękniejszy cover tej piosenki, jaki kiedykolwiek słyszałam”, „jakie to jest piękne”, „Gaga i Cooper byliby dumni” — można przeczytać w komentarzach.

Oscary 2019: „Shallow” nominowane w kategorii najlepsza piosenka

Piosenka „Shallow” to jeden z najpopularniejszych filmowych utworów ostatnich lat. W utworze wykonywanym przez Lady Gagę i Bradleya Coopera zakochało się nie tylko miliony słuchaczy, ale także wielu krytyków.

„Shallow” otrzymało już mnóstwo prestiżowych nagród, w tym Złotego Globa 2019 i Grammy 2019. Kawałek jest także nominowany do Oscarów 2019 w kategorii „najlepsza piosenka” i, co więcej, jest głównym faworytem do zdobycia słynnej statuetki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK