Zamknij

Selena Gomez w piżamie. Nowy teledysk z bennym blanco, J Balvinem i Tainy [WIDEO]

Piotr Krajewski
13.03.2019 11:29

Selena Gomez, benny blanco, J Balvin i Tainy opublikowali teledysk do wspólnego singla zatytułowanego „I Can’t Get Enough”. Klip jest o tyle nietypowy, że artyści wystąpili w nim w piżamach.

Selena Gomez w piżamie nowy teledysk I Can’t Get Enough z bennym blanco, J Balvinem i Tainy WIDEO
fot. Youtube

Selena Gomez w piżamie w teledysku do „I Can’t Get Enough”

„I Can’t Get Enough” to tytuł nowego singla benny'ego blanco oraz producenta i laureata latynoskiego Grammy Tainy, którzy do studia zaprosili muzyczne gwiazdy Selenę Gomez i J Balvina

W internecie pojawił się oficjalny teledysk do „I Can’t Get Enough”, w którym artyści zdecydowali się na niekonwencjonalny dress code i postanowili wystąpić w samych piżamach. Benny Blanco poszedł o krok dalej — ubrał się w kostium białego niedźwiedzia. W klipie muzycy bawią się i tańczą na olbrzymim łożu.

Za reżyserię teledysku odpowiada Jake Schreier, który stworzył m.in. film „Papierowe miasta” z 2015 roku.

Jestem niezmiernie podekscytowany tym utworem. Cieszę się, że udało nam się to wszystko poskładać, zwłaszcza że cały proces przebiegł organicznie i bezproblemowo! To bardzo radosny kawałek. Każdy zaangażowany w jego powstanie z miejsca pokochał tę piosenkę. Myślę, że „I Can’t Get Enough” będzie piosenką, która poprawia wszystkim nastrój — oznajmił Tainy. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK