Zamknij

Selena Gomez w szpitalu. Przeszła załamanie nerwowe!

Redakcja
11.10.2018 10:17

Selena Gomez przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku zajmującym się zdrowiem psychicznym. W ciągu ostatnich dwóch tygodni piosenkarka trafiła dwukrotnie do szpitala w związku z bardzo niskim poziomem białych krwinek. Jak podaje portal „TMZ”, cała sytuacja doprowadziła Gomez do załamania nerwowego.

Selena Gomez
fot. AFP/EAST NEWS

Selena Gomez w szpitalu. Przeszła załamanie nerwowe

Selena Gomez trafiła do szpitala, który zajmuje się pacjentami z problemami psychicznymi. Została poddana specjalistycznej terapii mającej ustabilizować jej stan emocjonalny.

Amerykański portal „TMZ” informuje, że popularna piosenkarka przeszła ostatnio załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku Gomez przeszła transplantację.

Niepokojąca sytuacja doprowadziła Selenę Gomez do poważnych problemów emocjonalnych. Jak podaje „TMZ”, do załamania doszło w trakcie pobytu w szpitalu. Artystka miała mieć atak paniki i próbowała nawet wyrwać kroplówkę z ramienia.

Pierwsze sygnały poważnych problemów u Seleny Gomez pojawiły się już pod koniec września. Piosenkarka opublikowała wtedy post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała fanów, że robi sobie przerwę od internetu. Przyznała także, iż od pięciu lat walczy z depresją.

Od dłuższego czasu 26-latka była atakowana negatywnymi komentarzami związanymi z jej byłym chłopakiem Justinem Bieberem, który niedawno zaręczył się z modelką Hailey Baldwin.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK