Zamknij

PILNE! Selena Gomez przeszła przeszczep nerki! [ZDJĘCIA]

Redakcja
14.09.2017 13:56

Amerykańska artystka zaprezentowała niedawno dwa nowe utwory. Nigdzie jednak ich nie promowała, co nie spodobało się wielu fanom. Selena Gomez postanowiła przerwać milczenie i powiedzieć prawdę. W trakcie lata gwiazda była zmuszona przejść przeszczep nerki.

PILNE! Selena Gomez przeszła przeszczep nerki! [ZDJĘCIA]
fot. H&H JDHIMAGEZ.COM / Splash News/EAST NEWS

Selena Gomez zmaga się od kilku z lat z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku zachorowała na niebezpieczny toczeń rumieniowaty i musiała przejść przez chemioterapię.

Jak się okazuje, choroba wywołała w jej organizmie groźne dla zdrowia powikłania. Artystka była zmuszona dokonać przeszczepu uszkodzonej nerki. Dawczynią organu została Francia Raisa, amerykańska aktorka i wieloletnia przyjaciółka gwiazdy.

Zobacz także

Gomez zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia po operacji. Napisała też długi list do wszystkich fanów.

„Jestem świadoma, że niektórzy fani zauważyli moją nieobecność w trakcie lata i zastanawiali się dlaczego nie promuję swojej muzyki, skoro jestem z niej taka dumna. Okazało się, że musiałam przejść przeszczep nerki z powodu toczenia rumieniowatego, na który choruję – napisała Selena i dodała: - Musiałam to zrobić ze względu na swój stan zdrowia.

Artystka podziękowała też Francii za ogromną pomoc i ratunek.

RadioZET.pl/hollywoodlife.com/PK