Zamknij

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Zrobiła to pierwszy raz [FOTO]

25.09.2020 14:58

Selena Gomez opublikowała poruszające zdjęcie. Piosenkarka postanowiła po raz pierwszy pokazać fanom intymną bliznę, którą ma po przeszczepie nerki. Musiała przejść bardzo trudny zabieg przez komplikacje związane z toczniem rumieniowatym.

Selena Gomez
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Selena Gomez zmagała się w ostatnich latach z wieloma problemami zdrowotnymi. W 2017 roku artystka musiała przejść przeszczep nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym.

Jakby tego było mało, tuż po transplantacji pojawiły się niebezpieczne powikłania, które zagrażały życiu piosenkarki. Wszystko jednak dobrze się skończyło. Teraz Selena Gomez postanowiła pokazać internautom pooperacyjną bliznę.

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Zrobiła to pierwszy raz

Selena Gomez opublikowała zdjęcie blizny pooperacyjnej, która znajduje się na jej prawym udzie. Wokalistka przyznała, że wcześniej wstydziła się ją pokazywać. Po kilku latach podejście gwiazdy zmieniło się.

Pamiętam, że na początku po przeszczepie nerki było mi bardzo ciężko pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby było ją widać na zdjęciach, więc zakrywałam ją ubraniami. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie, wiem kim jestem i jestem świadoma, co przeszłam... I jestem z tego dumna — napisała artystka.

Piosenkarka otrzymała ogromne wsparcie od fanów. Nie zabrakło wielu komentarzy od internautów, a zdjęcie z blizną polubiono aż ponad 11 milionów razy na Instagramie.

Selena Gomez miała przeszczep nerki. Przeszła też załamanie nerwowe

Przeszczep nerki u Seleny Gomez był spowodowany komplikacjami wywołanymi przez toczeń rumieniowaty, na który gwiazda choruje od 2015 roku. Dawczynią organu została Francia Raisa, amerykańska aktorka i wieloletnia przyjaciółka wokalistki.

W jednym z wywiadów Gomez zdradziła, że tuż po przeszczepie nerki wystąpiły powikłania. Musiała przejść kolejną, kilkugodzinną operację.

— Naprawdę mogłam umrzeć — wyznała w rozmowie z WSJ Magazine.

Pod koniec 2018 roku wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z leukopenią, czyli niedoborem białych krwinek, który się zdarza po przeszczepie nerki.

W 2020 roku Selena Gomez poinformowała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.

loader