Zamknij

Scorpions na koncercie w Polsce w 2022 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

29.09.2021 10:55

Scorpions powraca do Polski! Grupa zagra kolejny koncert w naszym kraju już w 2022 roku. Sprawdź, datę, miejsce oraz ceny biletów na wyjątkowe wydarzenie.

Scorpions
fot. mat. prasowe/PRESTIGE MJM

Zespół Scorpions powraca do Polski. Autorzy hitów takich jak "Still Loving You", "Rock You Like a Hurricane" czy nieśmiertelny "Wind of Change" zagrają po raz kolejny w naszym kraju. Na koncercie nie obejdzie się bez klasyków i kochanych przez fanów kapeli przebojów.

Scorpions na koncercie w Polsce w 2022 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Scorpions to jedna z najdłużej nieprzerwanie działających formacji na świecie. Muzycy nie planują emerytury, a Polskę odwiedzają regularnie. Nic w tym dziwnego, w naszym kraju fanów formacji nie brakuje, a jeden z jej członków — Paweł Mąciwoda — pochodzi z Krakowa.

Grupa Scorpions zagra najbliższy koncert w Polsce 28 maja 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Występ będzie częścią światowej trasy "Rock Believer Tour" promującej najnowszy album formacji. 19. krążek kapeli ma mieć swoją premierę w przyszłym roku.

Jak zapewnia Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia:

Scorpions to klasyk muzyki rockowej, zespół, który przez ponad 55 lat swojej działalności wylansował mnóstwo świetnych przebojów. Do tego muzycy są cały czas w formie, spotkanie się z nimi na koncercie jest gwarantem świetnie spędzonego czasu. Ja na pewno się pojawię!

Scorpions są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie. Ma nie tylko niezliczoną ilość przebojów, ale i zatwardziałych fanów, którzy na koncertach śpiewają z nimi niemal cały repertuar. Na każdym występie można też zobaczyć kilka pokoleń bawiących się pod sceną. A to dlatego, że miłość do zespołu zaszczepiają w najmłodszych dziadkowie i rodzice, którzy fanami zostali wiele lat temu. Dostrzegają to sami muzycy.

O publiczności Scorpions w Polsce wspomina Paweł Mąciwoda:

Może się zdawać, że gramy niby to samo, ale publiczność jest inna za każdym razem, jest co raz więcej młodych ludzi. Gramy już dla trzeciej generacji i jest w tym bardzo dużo radości.

Warto przypomnieć, że to właśnie do Scorpions należy rekord frekwencji na polskim koncercie. Blisko 800-tysięczny tłum bawił się pod Krakowem w ramach "Inwazji Mocy” w 2000 roku. Wszystkie krajowe występy niemieckich gigantów obejrzało już na żywo ponad milion fanów.

Scorpions w Polsce w 2022 roku. Bilety

Bilety na wydarzenie trafią do ogólnej, regularnej sprzedaży 1 października. Będzie można zakupić je na stronie biletserwis.pl.

Dzień wcześniej, 30 września o godzinie 10:00 uruchomiona zostanie przedsprzedaż. Skorzystać z niej będą mogli członkowie oficjalnego fanklubu Scorpions, którzy otrzymają link do zakupu wejściówek. W tym samym czasie przedsprzedaż dostępna będzie również dla zarejestrowanych klientów Bilet Serwis. Aby móc otrzymać e-maila ze specjalnym linkiem do przedsprzedaży, należy się zarejestrować na stronie www.biletserwis.pl i wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera.

loader