Zamknij

Sara James zalana łzami. Wokalistka zamieściła w sieci wpisy pełne emocji

04.08.2022 15:17
Sara James
fot. America's Got Talent/YouTube

Sara James zaniepokoiła fanów zdjęciem, które opublikowała w mediach społecznościowych. Artystka nie może na nim powstrzymać łez i ma oczy przekrwione od płaczu.

Sara James po raz kolejny namieszała w muzycznym show-biznesie. Artystka zwyciężyła "The Voice Kids", a potem otarła się o wygraną na Eurowizji Junior 2021. Młoda wokalistka postanowiła iść za ciosem i wzięła udział w kolejnym talent show.

Sara James zalana łzami. Opublikowała niepokojący wpis

Tym razem James wyruszyła na podbój Ameryki. Artystka wystąpiła w tamtejszej edycji "Mam talent" i natychmiast zjednała sobie serca zarówno jurorów jak i publiczności. Wokalistka nie tylko usłyszała upragnione cztery razy "tak", ale również zasłużyła na "złoty przycisk". Oznacza to, że James automatycznie po castingach przeniosła się do finałowego etapu rywalizacji.

Od tamtej pory poczynania młodej wokalistki są śledzone jeszcze uważniej. Profil Sary James na Instagramie śledzi już niemal 330 tysięcy obserwujących.

Sara James musiała pożegnać się z przyjacielem. Nie ukrywała emocji

Artystka dzieli się za pośrednictwem social mediów z fanami zarówno nową twórczością jak i życiem prywatnym. Ostatnio opublikowała relacje, na których nie mogła powstrzymać łez.

Fani natychmiast zalali wokalistkę słowami wsparcia. Jak się okazało, powodem płaczu James było pożegnanie z przyjacielem Levim Diazem, zwycięzcą szóstej edycji hiszpańskiego "The Voice Kids". Artyści spędzali razem wakacje, które jak widać, zbyt szybko dobiegły końca.