Zamknij

Sara James zachwycała głosem już w dzieciństwie. Tak śpiewała wielki polski hit [WIDEO]

22.06.2022 13:04
Sara James
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sara James poruszała swoim talentem już lata temu. Młoda wokalistka w dzieciństwie zaśpiewała wielki hit Małgorzaty Ostrowskiej, a nagranie dalej znajdziemy w sieci.

O Sarze James znowu jest głośno. Młoda wokalistka ma za sobą wygraną "The Voice Kids" oraz bardzo udany występ podczas Eurowizji Junior 2021. Artystka postanowiła dalej się rozwijać i sięgać po marzenia, dlatego pojawiła się na castingach do amerykańskiej edycji "Mam talent".

Sara James wykonała hit Małgorzaty Ostrowskiej

Występem polskiej wokalistki zachwycił się cały świat. Jurorzy nagrodzili ją owacjami na stojąco, Simon Cowell nacisnął "złoty przycisk", a Billie Eilish udostępniła nagranie z wykonaniem Sary w swoich mediach społecznościowych.

Talent Polki, który dociera dzisiaj tak daleko, rozwinął się bardzo wcześnie. Sara James ma zaledwie 14 lat, jednak śpiewa i zachwyca głosem od dzieciństwa.

10-letnia Sara James zachwyca swoją wersją polskiego hitu "Meluzyna"

W sieci możemy znaleźć nagrania, na których 10-letnia Sara wykonuje wielki hit Małgorzaty Ostrowskiej "Meluzyna".

Głos Sary James już wówczas był imponujący, podobnie jak jej umiejętności. Jednocześnie komentujący wideo zauważają ogromny progres wokalistki, który osiągnęła w zaledwie 4 lata.