Zamknij

Sara James wróciła do USA. To zdjęcie zwiastuje wielki sukces?

26.10.2022 13:14

Sara James jednak podbije Stany Zjednoczone? Młoda wokalistka szybko wróciła za ocean i opublikowała zdjęcie, które może zwiastować wielki sukces.

Sara James
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Sara James nie wygrała amerykańskiej edycji "Mam talent", jednak dzięki udziałowi w programie zyskała sporo kontaktów oraz rozpoznawalność za oceanem. Talentem Polki nadal zachwyca się wielu miejscowych fanów oraz osób z branży muzycznej.

Sara James wróciła do USA. Co tym razem robi za oceanem?

Wśród nich należy wymienić przede wszystkim Simona Cowella, który nagrodził występ młodej wokalistki podczas castingu do programu, złotym przyciskiem. W "Dzień dobry TVN" podczas rozmowy z Marcinem Prokopem gwiazdor zapewnił, że pomoże jej w rozwoju dalszej kariery w USA.

Również Sara James od powrotu do Polski deklarowała w wywiadach, że chciałaby wrócić do Stanów, a może nawet tam kiedyś zamieszkać. Jak się okazuje, młoda wokalistka wybrała się za ocean bardzo szybko.

James opublikowała na Instagramie zdjęcie, które może zwiastować jej kolejny wielki sukces.

Sara James opublikowała wymowne zdjęcie. Zwiastuje sukces w USA?

Nastolatka niedawno podzieliła się z fanami 2 piosenkami nagranymi w ramach akcji "Spotify Singles". Okazuje się, że to nie koniec nagrywek w Los Angeles. Wokalistka opublikowała fotografię ze studia w Stanach. Widzimy na niej znanego producenta Johna Samueala Gerharta.

- O Boże, jestem taka podekscytowana - pisze młoda artystka. Z kolei jej towarzysz ze zdjęcia odpowiada w komentarzu - Najgorętsze nagranie na świecie - co może oznaczać bardzo owocne efekty współpracy, które pewnie poznamy już wkrótce.

loader